Prvo predavanje o kriptoanarhiji!

Želiš saznati više o kriptoanarhiji i zašto nam je bitna?

Sutra, od 17:00 do 18:00 h, možeš poslušati predavanje o kriptoanarhiji, sa diskusijom na kraju panela.
Predavanje će biti održano putem voice chata na Discordu, te će sadržaj predavanja biti dostupan u vidu video ili audio zapisa.

Participanti_kinje mogu biti svi članovi Crypto.ba i treće zainteresovane strane, uz prethodnu potvrdu u komentaru ove objave. Sva pitanja mogu biti postavljena isključivo pseudonimom radi poštovanja Vaše privatnosti. Ukoliko neko ima želju, može otkriti svoj identitet, ali to ovisi o ličnom stavu.
Predavanje je organizovano od strane članice tima Crypto.ba.
Slušamo se sutra!

#staysafe

5 Likes

Ja hocu da slusam… :smiley:
Question: Sta je kriptoanarhija i zato nam je bitna? xD Srsly though…

1 Like

Hahahahahhaahahahahahahahah, de Bunny. Uozbilji se :smiley:

1 Like

Meni je žao što sam propustio ovo predavanje, jer sam siguran da naša @Crypto.Cat je uradila posao kao i uvijek…

Mene trenutno su uzeli radovi na kući i oko kuće, moram prije zime završiti neke stvari ili ću na -17C to isto raditi

taj rad

2 Likes

Hajde, biće prilike, vjerovatno već sljedeće sedmice sa novim predavanjem ako ekipa bude zainteresirana :slight_smile: $rux

1 Like

Mozel se negdje naknadno preslusati ili sl. ? Thx !

Moj umni sistem koji često ima bug je promašio poslati komandu ruci da snima.
Ali iduće sedmice će sto postotno biti snimljeno.

U ovom tekstu se nalazi tema prvog predavanja (mada je vrlo malo vremena da se sve objasni): https://forum.crypto.ba/t/sta-je-kriptoanarhija-dio-i/398/1
Ostali dijelovi se nalaze ispod :)) Ako imate više pitanja ili Vas specifično nešto zanima, budite slobodni da pošaljete pp. :slight_smile:

2 Likes

Ne bi bilo loše sljedeći put da se snimi i okaci na

https://soundcloud.com/

Naći ćemo drugu, sigurniju platformu :slight_smile:

1 Like

Extra :slight_smile: , ocekujem dobar serijal predavanja o kriptoanarhiji . :+1:t2: za Crypto.Cat

2 Likes

Nadam se da ćemo razložiti svaki segment :smiley: hvala ti!