Prodajem kriptovalute

Prodajem kriptovalute u rasponu od par stotina do par hiljada $. Dostupne valute su BTC, BCH, ETH, LTC, RIPLE.
RAZMJENA ISKLJUČIVO BEZ PROVIZIJE!

2 Likes

Dobro nam došao!

Pošto ste novi na forumu, dužan sam članove zajednice podsjetiti da obavezno koriste naš Escrow sistem kako bi se ovakve trgovine završile na najpošteniji način :slight_smile:

Da, možete i mene uputiti, odnosno preporučiti kako odraditi transakcije i koji je model najisplativiji.

Jednostavno je, bez naknada prema nama, odma da bude jasno :slight_smile:

Kada se dogovorite sa nekim, tada na ovoj temi napišete da ste spremni za Escrow!

Ja vam šaljem adresu na koju šaljete kripto na čuvanje, dok vam kupac ne proslijedi novac.

Tek tada, kad vidim da su obe strane složile se da spustim kripto, završavamo transakciju.

A u slučaju nečega, lako ćemo doći do uzroka problema, ali znam da neće biti istog!

2 Likes

Važi, javite se ljudi :smiley:

1 Like

Sve super samo ne znam ko ce ti odkupiti crypto bez provizije,mozda neki pocetnik koji hoce da kupi tek sad svoj prvi crypto?

Zašto bi neko pristao na kupovinu sa provizijom, umjesto bez provizije kao što je @Sports naveo.

2 Likes

Provizija od 1-3 % i može doći u obzir, ali ova smijurija koju kod nas nude, tipa na olx.ba od po 10-20%, pff…

Budite fer, ne uzimajte provizije veće od 2-3%.

4 Likes

Naravno svako od nas gleda da prodje sto povoljnije,mogu ti odgovoriti sto se mene tice iz oba ugla.Iz ugla onog ko odkupljuje radim na procenat jer tako zaradjujem i ne vidim razlog zasto bi odkupio neki crypto od nekoga bez procenta,osim nekih malih kolicina tipa 100-200€ za neke pocetnike u kriptu ili mozda da platite neku domenu itd
Iz ugla prodavaca kripta do sada jos nigdje nisam naisao da mogu prodati crypto bez provizije,normalno da je 10% mnogo ali 3-5% je ok u zavisnosti od kolicine.Takodjer ne mora prodati crypto pa neka placa u cryptu

Ja vidim hiljade razloga, i znam 10 ljudi koji prodaju 1:1 nema naknada nikakvih!

Cijena se zaključa u trenutku dogovora i to je to, ništa 5% ništa 10% itd.

Naravno ja tebe razumijem, jer niko nikoga ne tjera tako da sve je do osobe da li mu to paše ili ne.

1 Like

Pa prodaju 1:1 jer su se nasli oni koji hoce da prodaju i oni koji hoce da kupe crypto,jednima treba lova a drugi zele da investiraju u crypto i to je logicno jer obje strane su izbjegle placanje provizije pri kupovini odnosno prodaji.
Kada odete negdje turisticki pa morate zamjeniti lovu imate kupovni i prodajni kurs koji odstupa od srednjeg kursa.

2 Likes

Pozdrav, ako se još uvijek ima za prodati BTC, tada da se dogovorimo ovdje preko Escrow-a…

Pozdrav, prodao sam, trenutno nemam više na stanju.

1 Like

Hvala ti na obavještenju, međutim, bude neko imao, kupio bih BTC, ETH, LTC, ADA do 8.000 KM. Lp