Prodaja: Trezor One - Cryptocurrency Hardware Wallet (novčanik)

Prodajem Trezor One - Cryptocurrency Hardware Wallet (novčanik). Potpuno novo, neotpakovano (zastitni hologrami), kupljeno direktno od oficijelnog prodavaca (SatoshiLabs).

Cijena za clanove community-ja 140KM (najjeftinije sto sam nalazio da se prodaje u BiH je 160KM). Potencijalno moguc i dogovor za placanje u crypto.

Sve dodatne informacije u PP.

1 Like

Kupujem. Plaćam u RXC

1 Like

Ako želiš, možeš slobodno staviti na rxcmarket.com jer zadnji trezor je kupljen neki dan, te nema ni jednog na marketu.

Na marketu imamo mogućnost BTC/LTC (BTC LN ubrzo), te jos altcoins!

1 Like

Hvala! Budem, cim me odobris kao vendora. :slight_smile:

1 Like

Done :slight_smile: welcome

1 Like

Si to prodao, a nisi sačuvao za mene? :face_with_symbols_over_mouth:

Vidim objavio si, cool! :smiley:

Samo da te napomenem, preko marketa kupci imaju opciju platiti sa

BTC/LTC i još dosta Altcoins ukoliko izaberu tu opciju.

Sav kripto, će prvo doći na RXCMarket Escrow račun, nakon čega se čeka potvrda kupca da si poslao i da je sve u redu, nakon toga spuštaju se sredstva tebi :slight_smile:

Čisto da ne bude zabune, ovo je trenutno najbolji način da se skroz ukinu malverzacije preko marketa.

https://rxcmarket.com/proizvod/prodajem-trezor-one-cryptocurrency-hardware-wallet/

2 Likes

Jedan Trezor vec kupljen za RXC, ostao jos jedan. :slight_smile:

2 Likes

Svaka čast i tako mi je drago da vidim ovo, hvala kolega :wink:

Daj mi svoju RXC adresu da posaljem koji zbog ovog svega.

Upravo radimo implementaciju RXC-a u Wordpress plugin za naplatu, do kraja sedmice ces moci preko sistema naplacivati RXC.

2 Likes

Hvala. Odlicno, pratim desavanja i oko toga, i bas mi je drago cuti!

Evo RXC adresa: RLuNMDBkGAWqWTZ1zY97UXJMt7brYh5kAq

1 Like

Bump - Trezor ponovo na stanju, ko pozuri bira i boju (ostao po jedan crni i bijeli). :slight_smile:

https://rxcmarket.com/proizvod/prodajem-trezor-one-cryptocurrency-hardware-wallet/

1 Like