PRIVOK - Novi kripto token baziran na Ethereumu

Svjedoci smo mnogih prevara na internetu, te raznih Ponzi shema i sličnih načina da se od onih koji žele brzu zaradu i koji površno ulaze u razne “atraktivne” projekte pokupiti što je više moguće novca.

Kako razlikovati scam site/projekat od onog koji je ozbiljan?

Po mom skromnom dosadašnjem iskustvu, to je prije svega posvećenost u davanju informacija, komunikaciji sa javnosti i transparentnost.

Iako još uvijek mnogi sumnjaju u Pi kao internet kriptovalutu, zbog toga što niti prate, a niti žele da dublje ulaze u samu tematiku, upravo zbog njihove transparentnosti duboko vjerujem da će iz tog projekta da se desi prava revolucija.

Istog sam mišljenja i u vezi PRIVOK projekta, posebno jer se baziraju na “green energy” tehnologiji.

O samom projektu se može na njihovoj stranici dobiti zaista detaljne informacije.

PRIVOK je brzorastući projekat koji već sad broji zajednicu od preko 200k onih koji dnevno dobivaju po 40 PVK tokena. Jednom kada ova zajednica dostigne 500k, kreću sa ICO.

1 Like

Projekat odiše profesionalnošću :slight_smile:

1 Like

Revolucija iz PI prevare? :smiley:

ma dajte molim vas hehe

Meni se cini da je nekada zelja jaca od razuma.
Svi bi mi zeljeli da
nista ne radimo
da ne ulazemo i
da na kraju dobijemo pare…

KO je ta dobricina koja ce nam to omoguciti.???
Pa djecu ucimo da BEZ RADA NEMA NAPREDKA. Ne kazemo im da ne uce nista i da ne rade a da ce im sve samo od sebe doci.

PI “projekat”, mi se cini nerealan (Nirvana->Entropija=0) i ne ispunjava osnovne kriterijume zivotne logike, za uspjeh je potrebno da se angazujemo, ulazemo,… a ne samo sreca.

1 Like

KO je ta dobricina koja ce nam to omoguciti.???

To je Rux :grinning_face_with_smiling_eyes:


probao Pi - uzeli mi dva puta pare za prijavu - izasao iz Pi i to sve… cini mi se prije2-3 godine
0.40KM po prijavi, ako zabaguje mob ili bilo sta slicno tome opet se moras prijaviti sa SMS-om… 10M ljudi neka to uradi u svijetu… fina zarada kreatorima…

2 Likes

Uh nisam znao za te detalje da se traže pare za prijavu? oh my

Despicable Me Reaction GIF

da… kao registracija ili tako nesto… imaju dva broja engleska i cini mi se belgija ili tako neko… drugi put resetovao mob… i kada sam se prijavio opet trazili sms… kao posalju ti kod i sl… ni nesjecam se vise… samo kad sam skontao da je klepanje para okrenuo se konkretnom kopanju…

2 Likes

Ja na PI odradio sve i nikad niko nije tražio feninga ni za sta. Ne kontam.
Sto se mene tiče, ne smeta mi jednom dnevno kliknuti da mine-a i skupljam ih polako. Ako bude bude, ne bude nikom nista. Nista ne gubim.

Ulazis obrcu se reklame fina njima zarade bez ikakvog razmisljanja na tome zaradjuje pod broj jedan…

1 Like

U Pi app nema niti jedne reklame, niti je ikad bilo.