PREVARA: Onecoin is back 2021

Pisali smo X puta o onecoin prevari, da bi jutros kolega dobio poruku od dotičnog “Đorđe Stanišljević” te da su mu ponudili “paket” ONECOIN … znači opet su se vratili

image

Đorđe, Đorđe, uvalio si se ne znaš ni u šta!

Više detalja o ovoj prevari na
https://forum.crypto.ba/t/oprez-onecoin-prevara-stoljeca/325/2

2 Likes

Šta sad rade, ne koriste više chat sisteme kako se ne bi radio printscreen, tako da pažljivo ljudi.

Nedajte svoj novac na ove prevare, radije donirajte u javnu kuhinju imaćete bar koje dobro dijelo :smiley:

1 Like

Pa mogli su bar promjeniti ime svog scam novcica koji “samo sto nije izasao na berze” vec 5 godina :smile:
Nemastovito, sta drugo reci, prevaranti lijeni ste.

Ako vam neki poznanik ponudi, prijavite ga policiji jer mozda vas i nece prevariti al nekog drugog mozda hoce.

Ja mislim da je ovdje u pitanju osoba koja je “uletila klizeći” u ovu piramidu, te da na ovaj način želi da se riješi svojih “tokena” tako što će prodati nekom drugom :smiley:

Ne prođe puno vremena a da nam ne ispliva neki scam koji i dan danas pokušavaju prodati kao npr. ONECOIN i ostale prevare koje se pretvaraju da su kripto valute.

Slučajno prilikom pretrage moguće šanse za apliciranje, putem telegrama, ulazio sam u sobe mjenjačnica, odakle su me primjetili i skemeri.

image

Best regards i tebi i hvala što si nam javio još takvih iz te kategorije.

Što znači imamo

Onecoin, Foincoin, Eurocoin, dok su u ovom slučaju se poslužili u nastavku sa pravim kripto valutama tako da to izgleda atraktivnije ako već neko je načuo za Kucoin i Komodo.

Sad kad ovo napišem, poslaću mu link ove teme hehe :smiley:

image

A Pi možda?

2 Likes

Vidiš drug moj, njih sam i zaboravio.

Prvi projekat za nove scamhunters treba da bude pi prevara.

1 Like

Ko će sad popušiti…

1 Like

Nestalo joj para, a znači u Kinu je pobjegla da ne bi u zatvoru završila, a sad radi “relaunch” ove prevare… pa fino :smiley:

Najjače je sad šta tvrde, da će biti “bridge/spoj” svih ostalih kripto valuta

The Office No GIF

šta ima FBI :joy:

1 Like

koja gospodja haha

1 Like