Prebacivanje sredstava na Binancu

Pozdrav ekipa,

molimo bi da mi se pomogne u vezi uplate sredstava na Binancu. Npr uplatim 5 EUR negdje pa ih prebacim na Binancu i onda ih eventualno na binanci pretvorim u USDT i koristim za trejdanje.

Evo dva dana se satra, probao sam sve meni poznate opcije.

  • Volet(nekadasnji ADVCash) preko kojeg je sve uredno radilo unazad 2 godine, ali ocito sada vise ne radi, probao USD wallet i EUR wallet isti error, payment nije prosao kad potvrdim uplatu preko aplikacije(Unicredit), kada zelim deposit da uradim na njihovu stranicu.

  • Coinmama, za kojeg sam juce saznao i da je uredno radio, ocito ne radi ni on vise ili ja pravim neku gresku ali sam probao sa razlicitim valutama direktno na USDT(TRC20). Nista…

  • Skrill, prebacio pare uredno ali nigdje opcije ni na mapi za withdrawal, i onda naletim kasnije u medjuvremenu da taj withdrawal radi samo za odredjene zemlje, naravno da ne radi za nasu…

  • BCX sam koristio jedino kad sam sebi isplacivao sa Binance na bankovni racun ali su provizije bas ubijale, koristio sam LTC metodu ali je previse komplikacija pa sam se ohladio od njih jos davno.

Vidim da ima i ACX aplikacija, ali ima li ista jednostavnije u par koraka kao sto je ADVCash bio a ne da izmisljam toplu vodu dok prebacim pare na mjenjacnicu.

Naletio sam takodjer i na stranicu transak.com ali nisam probao, iscrpile su me ove gore sve platforme i probavanja.

Ako ko zna neki brz i jednostavan nacin bio bi veoma zahvalan.

Uplatis meni i prebacim ti na binance