Pomozimo kolegi

"Detetu jako cenjenog člana Kripto svet Balkan, kolege Helixa, potrebna je operacija srca koja iznosi 80 000e, nažalost nije uspeo da skupi dovoljno sredstava za operaciju.
Svestan sam da je trenutno teško, ali vremena je ostalo sve manje, stoga bih zamolio sve koji su u mogućnosti da pomognu koliko mogu.
Svaka donacija kolika god da je dobrodošla. Potrebno je skupiti 28 000e do 20.02.2018,
Administracija zajednice Kripto Svet Balkan, stoji iza kampanje prikupljanje sredstava za operaciju.

Kopanje i donacije ETH:

0xfb1eAb156bdc4F1F082864751F68E8B36463Bc31
“EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -ewal 0xfb1eAb156bdc4F1F082864751F68E8B36463Bc31.gtx1 -epsw x”

Ko se reši za ZEC, može donacija, može kopanje, hvala unapred !!!
t1cKNi35ogxyhKKQKUVDg7WozqskXuZhd7z

XRP:Helix Ripple adresa na Cehu
rE1sdh25BJQ3qFwngiTBwaq3zPGGYcrjp1
Tag: 39812

Helix Ripple Bitstamp
rDsbeomae4FXwgQTJp9Rs64Qg9vDiTCdBv
TAG : 21054661

Zen donacije:
znh3N9cojJtr9e1vWDm8YFMLuevAEHii31z

Xlm donacije: GB3RMPTL47E4ULVANHBNCXSXM2ZA5JFY5ISDRERPCXNJUDEO73QFZUNK Memo.id
8311391476514816

Ltc donacije: LZouv3FGDhcNKkqTT72Vh1TYqsJB6E28yF

Provera stanja
Address 0xfb1eAb156bdc4F1F082864751F68E8B36463Bc31 | Etherscan"

Pokazali smo se kao dobra komuna, slozna, dokazimo to kada je najpotrebnije.
Vase malo mnogo znaci, hvala

4 Likes

Ko hoce moze i da pomogne rudarenjem:
EthDcrMiner64.exe -epool eu1.ethermine.org:4444 -ewal 0xfb1eAb156bdc4F1F082864751F68E8B36463Bc31.gtx1 -epsw x

15 workera trenutno

1 Like

Iskreno da kažem, uvek postoji vreme za radost, za tugu, za nadanja. Većinom smo tada sami, sami plačemo, smejemo se i nadamo se uvek boljem sutra. Ovo što smo svi ZAJEDNO uz kolegu @Helix i što pokušavamo da srušimo ovu poslednju prepreku za nadu u lepšu budućnost jednog malog anđela, jednostavno me čini preponosnim što mi je data prilika da upoznam sve Vas. Prodao je sve što je mogao, sve što je imao, uradio sve što je znao, ovaj poslednji korak moramo iskoraknuti zajedno sa njim i dokazati da smo kao ekipa sposobni da pomeramo planine ako treba … idemo da guramo svi zajedno korak po korak do cilja, jeste teško, jeste ogromno, ali jednostavno ja VERUJEM U SVE NAS !!!

1 Like

Poslano 0.1 ETH

Nije mnogo, al ako se svi ukljucimo, a ima nas prilicno dosta okupljenih oko ovog foruma…moze se nakupiti…zelim svu srecu ovog svijeta tom klincu!

1 Like

Preusmjereno 155mh
0xfb1eAb156bdc4F1F082864751F68E8B36463Bc31

2 Likes

Helix - Today at 8:51 PM
Trenutno ukupno sabrana sva sredstva (ona koja su prebacena u dolare i kripto po trenutnim cenama) su tacno = 22587.61 =
sto je zaista neverovatno i malo je reci da mogu se zahvaliti takodje taj broj ce biti uvecan do sutra gde cu tacno jos znati koliko ce pristici sa drugih izvora :smiley: Hvala vam puno i ne samo da sam gotovo uspeo nego smo SVI uspeli …Ja otkako sam ovde u ovoj zajednici a clan sam njen od ranog expreimentanog osnivanja iz prvih dana slacka nije bilo ovakve sloge i atmosfere jos u najvecem BULL periodu sto dovoljno govori o karakterima i velicini ljudi koji su ovde u ovo tesko vreme marketa .Velika cast i zadovoljsto .

2 Likes

Ovakve stvari treba pogurati, jer ne znas kad tebe moze zadesiti ista stvar.

Ne daj Boze nikome…
Updateovan post, mozete slati jos u Zen, Ltc, Xlm, takodje kopati Zeca

Prvo ću da pohvalim @Rudar.rs koji je našao vremena i da pogura kako bi se drago dijete izliječilo.

Punu podršku od Crypto.ba tima imaš, te ću zamoliti sve ljude koji su u stanju bar malo da poguraju… ipak djete kad je u pitanju… mjenja sve predrasude, to znaju oni koji djecu imaju.

Od mene od srca, za bolesno dijete, iako, nažalost, ne mogu više poslati… ide 0.1 ETH, koje čekam upravo iz rudnika da legnu pa ću da šaljem dok se pojave na Binance.

Crypto Balkan United as one…

Rux, Crypto.ba

2 Likes

Bratstvo jedinstvo !

4 Likes

Drugari, moram da dodam da smo danas dobili vecu podrsku Zen communitya, pored Medara i Rocketa pridruzila nam se Zench1ck (Rosario Pabst) co-founder ZenCasha.

Gore pomenuti ljudi ce nam dati takodje vetar u ledja kako bi smo pomogli Hellixu, zadovoljstvo mi je da su uz nas.

4 Likes

“Dragi prijatelji, u dogovoru sa @Helix -om danas završavamo našu akciju pomoći malom Aleksandru, što bi rekli političari uspešno i PRE ROKA :smiley: Imamo razloga za radost i sreću, imamo more pozitivne energije i lepih želja za našeg malca da dobije narednu bitku i svaku posle nje koju mu život donosi. Imali smo cilj i postigli ga svi ZAJEDNO, još jednom hvala svima, vredni rudari da prebace svoje bagere na nove poslove do ponoći smo tu, posle toga kud koji mili moji :smiley: Poslednji neka se javi ovde i ugasi svetlo u rudnicima, ne trebali nam nikad više za ovakve akcije … Zdravlja, sreće i ljubavi SVIMA ŽELIM !!!”

Nesto kasnije Helix ce izbaciti koliko je zvanicno skupljenih sredstava pa prenosim.

Posto smo pred kraj akcije, sada zelim svima da vam se zahvalim sto ste podrzali donacije na bilo koji nacin. Bilo u vidu rudarenja, donacija ili samo prenosenja informacija, ovaj komjuniti je ostavio lep trag u ovoj akciji.

Momci, ja sam iskreno odusevljen koliko ste se odazvali, primetio sam dosta rigova sa ove komune, takodje na viberu se dosta ljudi javilo da su slali donacije. Stvarno svaka cast!

No, pozelimo srecu malisi da pobedi u bici koja sleduje!

5 Likes

Ovo je prava vrijednost ljudi, kriptovaluta i naših zajednica. Želim djeci koja su u nevolji svu sreću, a našim zajednicama da uvijek budemo ovako složni i zajedno kreiramo ljepša i solidarnija društva.

Svaka čast!

3 Likes

Nerado ću prijaviti slučaj koji se desio.

Nažalost, osoba za koju se ovo skupljalo je učinio nešto najgore što čovjek može uraditi.

Nakon tri godine saznajemo da je @helix tj. osoba za čije se dijete ovo skupljalo, koji je bio visokorangiran u KSB grupi, slagao sviju te je na jako odvratan način skupio jako finu sumu novca.

Igrom slučaja, pametni ljudi su tu, koji su ga provalili te su se suprostavili njemu.

Detalje ne znam, ali mi je javljeno da je dobar dio novca vratio, te da je trenutno se skupljaju dokazi za ljude koji su donirali kako bi im se refundiralo.

Ovim putem želim opet da pohvalim sve koji su pomogli, iako je ovo bio jedan neumjesan scam koji se kosi sa svim načelima karaktera čovjeka.

Svi koji su donirali sa Crypto.ba, zamoliću vas da na našem discord kanalu javite se korisniku @milan77 kako bi dostavili TXid ili neki dokaz kako bi vam se refundiralo poslano.

image

1 Like

Znaci…zavala :thinking: eh…i onda kako vise imati povjerenja u bilo koga…sve u redu, ali koristiti djecu za scam…odron teski!
Jbga…znaju da je to slaba tacka…

1 Like

…ja sam ovo tek vidio (jedan od onih neaktivnih clanova :stuck_out_tongue:)…dokaz par skrolova iznad…ako se moze refundirati pa proslijediti nekom kome stvarno treba…bujrum

Javi se slobodno Milan77#6792 na Discordu, dostavi mu podatke ove gore i refundiraće ti, a ti onda možeš proslijediti to u Javnu kuhinju u Prijedoru (naša akcija koju sam lično ja podesio kako bi to udruženje moglo dobivati donacije putem kripto valuta).

Više detalja
https://forum.crypto.ba/t/donacije-kripto-valuta-za-javnu-kuhinju-u-prijedoru/3889