Pomoc oko kupvine crypta

Pozdrav novi sam u ovome svemu,poceo sam gledat neke videje po internetu u vezi kripta,zelim da naucim nesto, pa sam naletio na ovu stranicu/forum,dalke.
Interesuje me kako kupiti crypto zivim u Bosni ko vecina vas mozda,gledao sam binance ne dozvoljava kako sam skonto kupovinu iz Bosne i ne prima MasterCard uplate,gledo sam onu aplikaciju ExpertOption kako vec za trejdovanje, i ako se ne varam coinbase kako vec sam probao i tu nista.
Sada sam se prijavio na BCX jer sam vidio da preko njega se moze uplatit iz Bosne i prenjeti na Binance,ako neko ima malo vremena i znanja da me uvede u te stvari bio bi zahvalan.

1 Like

Mozes uzeti naprimjer preko BCX ili ACX-a ili ces direktno od drugog korisnika uz Escrow

Forum ti je dobra polazna tačka , donedavno sam imao isto pitanje kao i ti :grin:i gotovo sve sto ti treba je tu.

Pozdrav i sretno

1 Like

Verifikovo sam evo nalog na BCXu ali ACX me nesto blokirao cim sam verifikaciju podnjeo, ne znam sta je razlog.
Inace na BCXu mozes uplacivat sa MasterCard i cuvati tu kripto,da li se moze slat na neki wallet kao MetaMask jer njeg trenutno imam