Pogrešna mreža - Binance Deposit

Pozdrav,
Jučer sam prodao neke nft na opensea-u. Dobio sam WETH i sa metamaska sam ga poslao na binance. WETH na metamsku je bio na polygon mreži. Na binamceu su prepoznali iznos i sve no ne pordzavaju poylgon weth. Poslao sam manualni pregled da mi brate na adresu s kojem sam poslao (metamask).

Cuo sam da za ovakve usluge uzimaju 500usd…
Moj ukupni iznos je 500 usd… za sad processing fee pise: –

Hocubli dobiti svoj iznos natrag u procjejenjom roku (30 dana). Hoce li – postati 500 usd u medjuvremenu?

1 Like

I ja se isto pitam, dobio sam 2,24 ETHW ali isti mogu samo povuci :sweat_smile:

1 Like

Mislim da je zabuna u pitanju, @Domagoj prica o WETH (wrapped ETH) a ti o ETHW (ETH - Proof of Work). :smile:

@Domagoj
Kontaktiraj njihov support preko live chat-a i pitaj za detalje. Ako ti nesto znaci, moja iskustva u slicnim situacijama sa drugih mjenjacnica su takva da su mi negdje znali vratiti pogresan depozit bez ikakvog placanja fee-ja, na nekim mjenjacnicama uz placanje cca. 50 USD fee-ja, a opet na nekim drugim nisu htjeli ni pokusati vratiti bez obzira sto sam naglasio da sam spreman platiti koliko god treba. 500 USD mi zvuci puno, jako puno, ali moguce da si negdje dobro cuo, za Binance zaista ne znam.

@Rux
ETHW trenutno mozes prodati npr. na FTX mjenjacnici, mada mu je trenutno cijena takva da za taj iznos mozes samo (fino) rucati i popiti pice. :smile:

2 Likes

Upravo se čuo sa live chatom, 500usd da … iako je moj iznos bio oko 450$… rekli su da će javiti mailom ako pronadju neko rjesenje,
Jedino sto moze pomoci je da binance pocne podrzavati polygon network :slight_smile: sto je bio slucaj do 3.mj ove godine kad su pauzirali cini mi se…
Izgleda da se moram pomirit s cinjenicom da sam izgubio 450 usd svojom greskom :stuck_out_tongue: ako nekad bude moguce vratiti bit ce super svakako :joy:

Znam kako ti je, nazalost. 500 USD je bas brutalno s njihove strane, jer je to tamo nekome bukvalno 5 minuta posla da rijesi. Ali sta ces, onda je kao sto si sam rekao najbolje cekati da eventualno ponovo podrze Polygon pa da ti taj depozit bude bez ikakvog troska evidentiran i dospije na Binance account. Sve drugo se ocigledno ne isplati. Sretno!

1 Like

Ja sam greskom poslao sredstva preko bep20 na racun od erc20 i poslije 9 mjeseci skontam da ipak postoji nacin da vratim 100usd… pisem im i uredno vrate samo sam morao dostavit hash transakcije…
znam da je NFT drugo i da je cros platform drugo, ali nevidim razlog zasto nebi to uradili sa 2-3 klika i to besplatno…

1 Like

A teško im je :joy::joy: Ovo je nešto u mene drugačiji slučaj jer su te dvije mreže obe trenutno podržane s njihove strane, matic mrežu su privremeno pauzirali od 3. mjeseca ove godine. Dok je ne puste u pogon ništa od ovog novca. Navodno ima nekih problema sa matic mrežom pa komuniciraju s njihovim timom… da je 100$ bilo bi dobro ali 500 je strašno :joy:

https://www.google.com/amp/s/www.binance.com/en/amp/support/announcement/ffa74b47e870477a80deacee1fcab727

1 Like

my bad :smiley: dosta zbunjole kad je eth u pitanju

1 Like

Update :joy:

Ne vjerujem da ce uspjeti ali evo nekako je free, jucer je support rekao 500 dolara, tko zna sta sam confirmao sad :stuck_out_tongue:

1 Like

Javi nam šta si uspio, zlu ne trebalo :smiley: