oLand - uzmite besplatan NFT - plot Metaverse

Mislim da je jos nekoliko sati ostalo 6 otprilike da dobijete besplatn plot-NFT . Evo vam link Overline | Decentralizing Connectivity i ja sam dobio info prije 15 minuta.

Registracija je samo putem mail a da ne mislite da traze wallet ili nesto izmedjuostalog pogledajte i sami djeluje jako zanimljivo

Produzeno je do 28 og besplatno preuzimanje NFT plot a oLand . Otprilike ovako kao sto je Bitcoin za banke ovo vam je za telekomunikacije i jos mnogo toga vise
 Nemojte se bojati besplatno je i po meni je steta da se ovo propusti .

1 Like

Ovo je u suĆĄtini igrica.

KaĆŸe na njihovom webu:

What is Overline?

Overline is a people-owned decentralized wireless network that does to telecommunications what Bitcoin did to banking.

Ali ne kaĆŸe kako. Ć ta znači “radi telekomunikacijama ono ĆĄto je Bitcoin uradio bankarstvu”?

Mislim da je ovo mnogo vise od igrice . Pogledaj ovde ima malo vise objasnjeno.

A jos gdje je oRouter itd. Znaci moze se i majnovati i sa GPU i cloud miner om 
imas na Discord grupu bas za Balkan chat iskreno ne stizem ni ja jos sve pohvatati ali tu sam blizu .

1 Like

Za one koji su uzeli oLand plot . Sada se mozete postaviti oTreat na svoj plot=parce zemlje i da znate da je gen1 za USA , a sada je tek aktivirano gen2 i gen3 tj. za zemlje Evrope i ostale zemlje . Uglavnom jos nesto doradjuju . Ja sam postavio na svoj plot oTreat i sada mi pise upgrade in progres . Kada kliknete u lijevom gornjem cosku na onaj mali grom pise vam koji je plot aktivan . Prepurucujem da osim na Discord pratite desavanje na Twitter u gdje imate sva obavjestenja .

Ljudi uzmite dok je jos besplatno i dok jos ima vremena . Moze vas zadesiti da dobijete plot koji je vrijedan bas,bas
Ako neko ne zna kako i o cemu je rijec neka pita slobodno.Uglavnom kada puste mrezu nece se vise moci uzeti besplatno.Overline | Decentralizing Connectivity

ja sam uzeo, ali mi nije jasna svrha ovoga, sto je ovo?

1 Like

Svrha svega je da ces moci zaradjivati od ovoga i koristiti za vise stvari u kripto svijetu i svijetu telekomunikacije. NFT koji si uzeo predstavlja dio zemlje u stvarnom svijetu koji je povezan sa bezicnim vajrlesom . Naravno ako budes imao vise srece da dobijes “zemlju” gdje je veci promet imaces bolju zaradu. Trenutno ono sto mozes i trebas da znas da svaki dan mozes kada se logujes uzeti besplatno oCash sa kojim kupujes oTreats (10 oCash=1oTreats) koji ili koje onda postvljas na zamlju-plot tako sto prvo klines na plot koji zelis i onada kliknes na oTreats i na taj nacin stavis na plot.Onda u zavisnosti koliko si stavio oTreats pisace ti vrijeme za koje plot treba da se apgrejduje i nakon tog vremena dobijes nagradau (moze biti jako vrijedna ,a i ne mora ali npr. neki vec svoje nagrade prodaju na opensea za velike sume) . Ja sam naprimer stavio 2 oTreats i nisam dobio nesto vrijedno ali narvano da nece svaki put biti tako . Za sada to mozes da radis , a za tacno 6 dana i ne znam tacno koliko sati mreza ce se pustiti i tek onda ces moci raditi jos vise.Moci ces i prodati ovaj plot sto si uzeo , da ga nadogradjujes itd . Mozes dovesti preko svog linka za preporuku jos neko ko je zainteresovan . Idi isto tako na oRuter i vidi sta on predstavlja . Da te ne bih zbunio dao sam ti sta trenutno mozes dok ne prodje jos 6 dana . Ako nesto jos konkretno imas piatati pitaj me slobodno jer i ja sam bio zbunjen pogotovo dok nisam skontao da na teritoriji USA ljudi vec mogu ono sto cemo mi moci za 6 dana pa sam mislio da nesto ne znam . Uglavnom sta god treba tu sam .

1 Like

Overline decentralizira povezivanje.
Overline kombinuje viĆĄelančanu(multichain) mreĆŸu koja se moĆŸe majnovati sa prilagođenim hardverom i moĆŸe se koristiti da bi bilo koji blockchain bio dostupan bez interneta. (Ovo sam samo preveo vezano za overline network da imas otprilike predstavu sto se tice tog vajrlesa)

1 Like

Da li je neko dobio oFriends ili nesto drugo od nadogradnje na oLandu ? Ja sam dobio TOTEM POLE , DOOR TO THE KINGDOM OF SURREAL , FLOWER FARM , TOKEN MINT .

Za one koji su uzeli oLand pogledajte video, a i za ona koji nisu da jos uvijek mogu Overline | Decentralizing Connectivity i kako najavljuju generacija 5 ce biti do sada najelitniji plotovi . Buying & Selling Land Auction Demo - YouTube

1 Like

Ne znam da li iko od vas ucestvuje u aukciji i da li znate sta ste dobili od apgrejda ? Ovaj dokument bi trebali procitati svi vi koji ste uzeli oLand jer ovde imate cemu sta sluzi i sta je o Land, kako se kombinuje oLand ,sta ste dobili ,kako da zaradite ,trgujete i jos dosta stvari koje cete moci raditi

1 Like