OgameX Browser game

Ako se neko sjeća ove igre, predlažem da kao community započnemo igru. Novi server počinje za 1 dan :smiley:

Ako ste zainteresovani da se organizujemo, glasajte na anketi.

Zainteresovani?
  • Da

0 glasača

https://ogamex.net/

1 Like

Ja sam za.

1 Like

Ako niste upoznati, u pitanju je “space” browser igrica u kojoj kolonizirate planete, pravite rudnike, bildate flotu!

Potreban je samo browser :smiley:

Možemo i guild napraviti, pa zajedno napadati ili braniti se.

Igrao preko 10 godina , old school ogamer se javlja na duznost. Nisam dugo godina bio aktivan ali sam počeo ko klinac i par godina zadnjih aktivnih vazda bio top 5 na serverima, dosta se isprakso oko ove zaraze i taktika napredovanja haha. Al bolji ti je od ovog normalni ogame, ovo je ubrzana kopija s manje dosta igrača.

1 Like

Nas par smo igrali isto tako dugo, uspjeli smo napraviti 1000 zvijezda smrti :smiley:

Možda smo se i ganjali negdje sa flotama, you never know.

1 Like

Pa manje ako nađeš 15 zainteresovanih da se malo zezamo može čak biti i pravo zanimljivo :smiley:

Ime klana - RXC ili CryptoBA :smiley: Usput promocija haha

1 Like

Svakako, hajde napravicu malu anketu u prvom postu, pa da vidimo hoćemo moći organizovati se :smiley:

Igrao sam i ja ovo ali bas poodavno vise se i nesjecam sta je cilj igre

1 Like

Pronaći tuđu flotu, polomiti je i reciklirati resurse :smiley:

Kako je ovo bilo dobro. :slight_smile:

Bjezao sam sa caseva nekad da bi spasio flotu.

Sve znaš onda… i ti se pridruzujes sutra? :smiley:

1 Like

O yeah :slight_smile:

Titan server.

Nego jel to onaj ogame, vidim to je neki ogamex.

Pa da ovo nesto brzo do bola, jer ne treba nama ono sad… šta sam noći proveo čekajući flotu!

https://lobby.ogame.gameforge.com/en_GB/hub

ovo bi trebao da je onaj stari oGame

Sta sjecam li se… 2005. god. bio prvi prevoditelj komplet igre na BiH/Cro jezik, kao i samog GameForge foruma, GO u Uni1…
Ne smijem otkriti svoje pravo ime hahaha, vjerujem da me jos uvijek neki imaju na nisanu od banova za “Bashing” i sl… :slight_smile:
Pored “Red Alert” i “Duke Nukem 3d”… OGame je jedna od jacih igara sto je ostavila trag…

1 Like

Znači i ti sa nama sutra haha

“Ne smijem” ili “ne mogu” kako god odgovara :slight_smile: obaveze… :smiley:

Isti smo mi svi, u tom je ljepota! Da se zagubiš a neko te izrejda preko noći haha

I double dare you!

Kroz nepunih sat vremena kreće server pa…

image