Novi Bull run?

Po prvi put nakon 2017te da je probijen trend, što nam govori da imamo moguću potvrdu za sljedeći bull market

2 Likes

Ocekivamo da i market ispostuje, pa da se i to janje okrene vise…:grin: 27.7 2020 8:34h

1 Like

Ako se 2016-ta preslika u 2020-toj, pokusacemo vise puta da napadnemo ATH tj 20000 ali ce biti odbijeno na 17k-18k nazad ka 12k-14k. Tek u 2021-oj nas ocekuje eksplozivan rast.

1 Like

Ne znam sta da mislim o kretanju trzista, ali znam da su novinaru na klixu nepismeni u najmanju ruku.

Nažalost izgleda oni nemaju pojma šta je kripto uopšte, pa samo gluposti valjaju :slight_smile:

Ali najjače mi je kad čitam ove komentare, pokazuje koliko smo kao narod nepismeni i zatucani…

Žalosno, u najmanju ruku.

Šta mislite hoće li preći magičnih 10400$ ?

Možda ste čuli za analitičara Alessio Rastani, možda ne. Uglavnom on kaže da smo probijanjem 10500 ušli u talas 5 Eliot Wave principa trgovanja, unutar jednog džinovskog talasa 1 čiji ciklus od 5 talasa će biti višegodišnji.

Uglavnom niko ne zna kada će talas 5 da se završi, nakon čega sledi korekcija iliti talas 2 gledajući veliku sliku, ali pretpostavlja da kada se berze u Americi počnu rušiti da će i Bitcoin pa i celi kripto da prati.

1 Like

Bull run it is :slight_smile:

Bogme se fino situacija razvila, blizu smo ATH od 20.000$ po 1 Bitcoinu.

Have fun my crypto friends

Bravo vođo

1 Like

Jedan prelijep chart, potentno :smiley:

Pored Bitcoina, počeli su i rasti i Altcoini, par dana prije XRP je započeo divljati, zatim su krenuli ostali.

E tek se sad može kako treba zaraditi ko ima hrabrosti.

Ako ste ikad planirali kupiti neki altcoin, mislim da je sada pravo vrijeme.

Dobro došli na novi ATH :slight_smile:

Ostavljam sliku bez komentara :slight_smile:

1 Like

:slight_smile: 27k here we go

Evo jedna i od mene…bez komentara :slight_smile:

1 Like

1 Like

image

1 Like