Nova pravila za ESCROW trgovinu

Poštovani korisnici Crypto.ba Escrow Servisa, ubuduće za sve dogovore koje dogovorite na kategoriji Trgovina (Kupujem/Prodajem), zamoliću vas da otvorite temu ovdje na Escrow kategoriji i to u jednoobraznom sistemu.

Ukoliko prodajete, objavljujete pod kategoriju Trgovina, podkategorija Prodajem

Ukoliko kupujete, objavljujete pod kategoriju Trgovina, podkategorija Kupujem

Napomena: ne otvarajte temu na Escrow kategoriji dok ne nađete kupca/prodavača na kategoriji Trgovina (Kupujem/Prodajem)

Zadnjih 10 dana, se pojvećao obim kupovine/prodaje kripto valuta, te u nekim trenutcima se ne zna ko kome šalje i ko šta treba da primi (vjerujte sa vaše strane to izgleda možda kao sitnica, ali pitao bi vas ja kad otvorite forum i nađete 20+ poruka, od čega je 50% samo a trgovinu).

Naime, primjer ispravanog Escrow zahtjeva koji upisujete poslije dogovora sa kupcem/prodavačem.

Prodaje: username

Kupuje: username

Suma: koliko?

5 Likes

Odlično. Jednostavno. Transparentno.

:slight_smile:

Hvala tebi što nastavljaš da pružaš escrow uslugu u ovom tamnom vilajetu

4 Likes

Eh još jedan prijedlog koji sam dobio od strane par poznanika koji su dosta puta koristili Escrow, a to je upravo da simbolično “naplatim” uslugu u vidu donacije, cca. 1-2 USDT po transakciji, nebitno kolika je suma, te da na tu sumu skupljam lagano za plaćanje naših servera.

Da li se ovaj prijedlog usvaja od strane zajednice?

Da li ste za to da se usluga Escrow-a simbolično naplaćuje 2 USDT?!

  • Da, zasluženo
  • Ne, nepotrebno

0 glasača

6 Likes

Mozda nekad i crypto.ba Escrow web, gdje je sve automatizirano😆

5 Likes

Simbolicna suma a mnogo efikasnije od uplacivanja novca na racun te kupovine na mjenjacnici… :smiley:

2 Likes

Da 10x da od mene :heart_eyes:

1 Like

Kod mene je escrow 50% jeftiniji, a moj nick vam garantira poštenje.

LP

2 Likes