Next Earth platforma za trgovinu NFT-a i zemljišta

Pozdrav svima, iskreno da vam kažem, prije nego što počnem sa recenzijom, mene lično nikada nisu zanimali NFT-ovi niti sam puno zalazio u istraživanje istih, dok nisam naletio na ovu platformu.

Dakle radi se o platformi koja na sebi ima bukvalno čitavu mapu planete zemlje, koja je raspoređena na oko 7 triliona kvadratića koji se mogu kupovati, pa poslije preprodavati ostalim igračima, mimo preprodaje na samim zemljištima, objektima ili bilo kakvim drugim dijelovima koje kupite moći će te praviti i prodavati NFT-iove.

Trenutno na platformi se mogu samo kupovati zemljišta direkto od Next Earth platforme, međutim najavili su otvaranje marketa za trgovanje 29.09.2021. Na marketu će se moći zemljište prodavati drugim igračima.

Kao primjer posjedovanja i kupovine zemljišta možete vidjeti na slijedećim slikama:


primijer kupovine :

Napomena: Nisam finansijski savjetnik, niti ovim putem bilo koga nagovaram na investiciju, ovo je samo recenzija.

Ukoliko želite da kupite zemljište na ovoj platformi omogućio sam referral link preko kojeg dobijate 5% popusta na kupovinu prvog zemljišta:
https://app.nextearth.io/referral/6KZH77DHT9

2 Likes

Mora li geometar izlazit?:rofl:
Fin tim stoji iza ovog,nadam se da ih klonovi neće pojest.Al prije nego išta kupite DYOR!

1 Like

Šta kaže Služba katastra na ovaj potez? :smiley:

Treba li posjedovni list?

@turbo86 @SayoG

2 Likes