Nexo / kripto banka

Znam da su vjervovatno upoznati sa NEXO platformom . Dugo vremena i sam pratim sta ce se desiti posto mi je iskreno u pocetku bilo malo nevjerovatno tj. imao sam odredjene sumnje . Jedino sto mogu sada reci da mi je krivo sto nisam ulozio u NEXO tokene jos prije nego ce izvrsiti airdrop svima koji su ih drzali (Ja sam ubacio nesto Tron-a cisto eksperimenta radi) i narvno nisam dobio dio kolaca ali opet je izglasano da se moze zaradjivati na dnevnoj bazi. Ako je neko vec stavio refer ja se izvinjavam mada te opcije nije bilo uopste . Uglavnom ko je zaintersovan neka pogleda o cemu je rijec Referral Program – Sign up & Earn $25 in BTC • Nexo

1 Like

Jos nesto da naglsaim da neko ne pomisli da hocu da zaradim na nekom , a to mozete i sami da se uvijerite . Samo onaj ko ulozi preko 100 $ u nekoj kriptovaluti dobija bonus 10 $ isto kao i ja . Tako sto se mene tice mozete i ovako i onako meni je svejedno. Ako jos neko ima iskustva neka podijeli sa ostalima.

:slight_smile: fino je vidjeti te kako se boriš kao lav svaki dan u pronalasku ovakvih stvari, respekt Sloba :smiley:

1 Like

Nisam išao na oficijalni site ali…koliko znam, mislim ne pružaju usluge za naš region?

Radi Nexo bez problema za BiH, ja ih koristim već par mjeseci, bez problema. Ima i par drugih alternativa koje su isto tako dobre.

Nexo je super ali meni je opet najdrazi Celsius. Koristim ih vec preko godinu bez ikakvih problema i svaki ponedeljak uredno isplate novac. Ako zelite, registrujte se sa mojim referralom i dobicemo oboje po $50 u Bitcoinu kada polozite $400 na njihov racun (ne mora odjednom). Celsius - UnbankYourself

Pozdrav svima!