Nestao mi dogecoin

Prije nekog vremena kada sam prebacivala dogecoin na Coinbase wallet umjesto da se suma poveca,suma se smanjila :cry:.Pokusavam danima ponovo da prebacim istu kolicinu ali mi govori “invalid data -3!”.Da li neko zna u cemu je problem i gdje su nestali moji dogecoini.

1 Like

Poz!

Da li si kontaktirala podršku Coinbase, ako nisi, preporučujem.

U međuvremenu, ako želiš da nam dostaviš TXid transakcije koju si slala na Coinbase, kako bi provjerili šta se desilo na blockchain mreži, tako da usput učimo i ostale članove foruma o osnovama.

1 Like

Nisam kontaktirala danas cu pa cu javiti

1 Like

Nema tog vida pomoci na Coinbase morat ces da otvoris temu.

Nije mi sad jasno da “onoliki” Coinbase support ti ne može pomoći ili bar dočarati u čemu je problem.

Da li si otvorila support ticket te objasnila šta se desilo?

Da li si provjerila minimalni depozit za DOGE ? Koliko si poslala u transakciji?

Daj nam i TXid ili Coinbase depozit adresu da provjerimo bar o čemu se radi.

Ispade da je problem nastao sa Coinbase serverom.Sve se vratilo u normalu osim mojih 0.054 dogecoina koje izgleda vise nikada necu vidjeti.

0.05 dogecoin ti fali? :grin:

1 Like

Na moju zalost

1 Like

Hajde posaljem ti ja 1 Dogecoin, adresa?

Imam sad 0.0250 ali ako želiš ti posalji

1 Like

Nadam se da je neka šala u pitanju :joy:

Nije zasto bih to uradila?

Jel kuzis da, ako se recimo desi nemoguce i Doge se izjednaci sa Bitcoinovim market capom s tim da se Bitcoin ne pomakne, to je 36x od sadasnje cijene. To je za tebe 14 pfeninga s tih 0,025 dogecoina. Zato te pita jel se salis.

2 Likes

Markica po markica

1 Like

Ljudi ja sam mislila da on meni ne veruje da imam toliko dogecoina a vi da je mene briga sto sam izgubila.Ne nije me briga samo mi nije jasno gdje nestaju

Oprosti, imao sam takav dojam :smiley: ne zamjeri.

ni Musk nema toliku količinu Doge coina, možda ti samo ne može prikazati iza dvije nule cifru :smiley:

1 Like

Lako je se smijati ja sam prodao 15k doga za 10 dolara pa je to vrijedilo nakon 20 dana 7k dolara

Elon Musk Snl GIF by Saturday Night Live

1 Like

Season 9 Lol GIF by The Office