Nerviranje

Ljudi,
Ne znam za vas, ali mene nekako ubi u pojam što je na ovom forumu dominantan banner Crypto.ba, a kada se klikne na njega preusmjerava nas na whitebit.com. :slight_smile:
Drugu prečicu za ‘‘Početnu stranu’’ foruma ne mogu da nađem i svaki put moram na link pa obrisati sve što se nalazi nakon www.crypto.ba… :smiley:

Čemu onda ovoliki banner crypto.ba? Druga stvar je što mi 2/3 ekrana na laptopu ‘‘pojede’’, a ne služi svrsi… :slight_smile:

Mijenjajte too :smiley: :smiley:

Link je postavljen onog dana kad smo se listirali na Whitebit kako bi ljudi lakše našli “put”, ali upravu si, vrijeme je da se uklone.

Eto ga, banner je sad fixiran bez linkova.

Drugo, kada želiš na početnu foruma dovoljno da klikneš na Crypto.ba logo ispod “Blockchain” linka, ne znam kako nisi to prije probao nego da edituješ link svaki put :smiley:

image

Što se tiče laptopa, valjda znate da možete Zoom-out prozor ukoliko je u pitanju manji ekran.

Ne mogu da uočim taj logo?! :roll_eyes:
A, nema potrebe da se link uklanja, samo mi je malo teško da se naviknem na to da tako dominantan naziv domene ne vodi na tu domenu. Negdje drugo, lako dostupnu prečicu nisam našao, pa mi malo čudno što je tako… :slight_smile:

Ovako to kod mene izgleda.

A ovako kada razvučem Blockhain

Vidi stvarno… hehe imamo neku vrstu fantomskog BUG-a.

Upravo sam na sve tri browsera otvorio, vidim logo, zatim na jednom sam ubio kompletan “cache” i učitao stranicu opet… i vidim logo :smiley:

Jel ima još neko da nam pomogne da riješimo misteriju nevidljivog logo :smiley:

Probacu drugi pretraživač…moguće je i da je do mog ‘‘friziranog’’ linuxa :smiley:
Ali, ne bi mu trebao faliti neki ‘‘motor’’ :wink:

1 Like

Ipak je do mog Brave pregledača… u Edge-u radi… :slight_smile:
A, ja se patim stalnooo… :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

Radi i sa Brave kada isključim DNS

1 Like

Koji kralj, Edge na Linuxu hahah nešto kao ona Albanska Honda :smiley:

Drago mi je da ti sada radi, hvala na prijedlozima i slobodno kritikuj, jer opet… ovo radim ja sve solo pored svega ovoga našeg ovamo :wink:

1 Like

:rofl: :rofl:
Da ti kažem šta sve na linuxu pokrećem…ipak, volio bih da izgledam malo normalno.
Dobro, MS Edge već i nije nešto novo na linuxu, ali ga ne koristim, osim, u posebnim slučajevima. :slight_smile:

Samo da se ogradim, ja kritike uvijek shvatam kao dobronamjerne. Tako da, nije baš bila kritika, nego sam htio da znam zbog čega je to tako a bio sam bitanga i lijen da pokušam drugi pretraživač… :smiley: :smiley: :smiley:

1 Like

:slight_smile: same here

1 Like