Ne mogu uci na Skrill i Neteller stranice

Pozdrav

Otvorih Skrill maloprije da se logujem i odjednom mi neda na stranicu nikako, koristim firefox, hajde pokusam onda na chrome kada i tamo neda, odem na Neteller, ne otvara ni njeg. Rekoh sigurno su nasi zohari naredili telekomima da zabrane te stranice. Hajde ukljucim VPN, mogu uci na stranic i logovati se na Neteller ali na Skrill odem na Log in i tu blokira, nece da ucita stranicu valjda mu sumnjivo.

Telemach me je internet provider.

Otvara li vama Skrill i Neteller?

Radilo je sve do danas i danas blokada. Treba atomsku baciti na ovu drzavu :smiling_imp:

1 Like

Imam telemach, upravo otvorio obe stranice, probaj reset kukije

Rebootaj i router za svaki slucaj

1 Like

Radi skrill

Meni radi samo preko mobitela, na laptopu i kompjuteru nekada nece da ucita stranicu za Log In. Jel neko radio isplatu na nase devzine racune? Poslao sam sa Skrilla 30€ na Sberbank devizni racun ali evo mjesec dana pare nisu legle. Onaj pingvin Meliodas rece da se mogu poslati pare i da on prima na Raifeisen ali izgleda da je to suplja jer ako je Skrill zabranjen preko kartica, normalno da ce Covic zabraniti i na devizne da idu i dolaze uplate isplate, ccc. Propade mi djaba 30€, valja mi konaktirati Skrill da vidim sta je sa parama a i Sberbank.

Ja sam kupio crypto na skrill. Nisam pokusavao na bank racun povuc. Ne bi trebalo da je blokiran jer skrill nije gambling site.

Ako si povukao eur, postoji mogućnost da su ti pare legle na eurski račun i to stanje moĆŸeĆĄ provjeriti samo ako odes na salter, nema ga na met banking niti ces dobit sms povecanje stanja. Odi do banke ako nisi.

@NbLsU ako si u BIH, zasto ne koristis BCX.ba mjenjačnicu?

Bio sam do banke i nista nije leglo a i imam na mbanking izvode od deviznog EUR i USD racuna, na USD ima stanje dok na EUR 0 stoji, tako da mogu vidjeti kada sta legne. Evo sada gledam prije 2 dana mi se vratile pare na Skrill i to me zakinuli za 9 eura, znaci ne mozes pare primati na nase devizne racune jer i to je zabranjeno.

Izgleda Crypto.ba da cu poceti koristiti :).

2 Likes

imam i ja neĆĄto na Skrill kupio XRP i vidi ti to. A ima li ĆĄanse da nekako na Netteler sa Skrill se poĆĄalje, da li bi se moglo isplatit sa Nettelera?

Ne moze i Netteler je skroz blokiran, cak Netteler je nama iz BiH sve zabranio, ne mozes vise Netteler ni za sta koristiti haha, ludnica prava.

http://skrill-stores.com/en/

ako niơta onda probaj kupit neơto ơto ti treba i plati sa skrill
tako ću i ja uradit ako zaduplam tu cijenu XRP :smiley:

imaju i karticu Skrill sad sam gledao, ali samo za EU i neĆĄto joĆĄ, uglavnom ne za BIH.

a da li je neko pokuĆĄao polog sa Skrill na neki od sajtova za sportsko klađenje koji sad pruĆŸaju crypto withdraw? PoloĆŸiĆĄ pare sa Skrill, a povućeĆĄ crypto na wallet :smiley:

tipa ova stranica recimo
nemam nalog ali vidim ima skrill kao podrĆŸan naćin plaćanja, kao i BTC, čitao sam na forumima da ima likova koji tako rade preljevanja neka

sad sam se sejtio da sa Skrill moĆŸeĆĄ poloĆŸit EUR na Spectrocoin i kupit crypto. To onda poĆĄaljeĆĄ na BCX i isplatiĆĄ sebi na račun u banci.

pa ne moĆŸeĆĄ isplatit u tome je fazon, a ako neka ima crypto withdraw, to onda moĆŸeĆĄ na bcx i isplatiĆĄ pare :smiley: na banku :smiley: , a nisam se ni ja kladio godinama

Mozes naprimer preko xapa.com kupit bitcoin pa ga potrosit u online kladi vecina boljih danas prima bitcoin ili otici negde do prvog bitcoin bankomata ili do zagreba i splita u one bitstore fizicke mjenjacnice mozes do 15 000 kuna zamjenit

2 Likes