NBOX / Nova Play to Earn igrica / besplatan NFT koji se inace placa da vam zaradjuje

Prije par dana sam slucajno uletio u savim novu igru (ulozio 50$) u pocetko i jos nesto kasnije te sam dobio privilegiju da ponudim besplatan NFT koji je potreban za startovanje . U svakom slucaju vrijedno je paznje jer je jako zanimljiv projekat sveukupno . Ostavaljam vam tekst na engleskom i link preko kojeg bi trebali dobiti besplatan NFT .Create Groups to Kill the Boss, Win the Numerous Coupons, Up to 2000 BUSD Reward for Successful Challenge, New Users Can Get the Free N-Guard, First Come, First Serve NBOX Join me and get free NFT N-guard who automatic earn crypto every day or sign up alone and pay 50 $ for same NFT . Get your NFT free only from this link from the text .

Za one koji su krenili igrati ili ce krenuti . Mozete vise igrica zapoceti istovremeno sa istim NFT bez da ce vam se prekunti npr. Secret world , Adventures (u Adventures ulazite u kategorije kojim vase oruzje pripada i isto ih mozete zapoceti vise odjednom sa vise oruzija ) ovo kako vazi za Super Hero tako mozete u isto vrijeme igrati i Super hero i Team Dungeon i Space pirates, Dragon Quest game bez da ce vam se prekinuti zapoceta igrica . Jos jedna stvar N-Guard vam radi automatski stalno i isplacuje svakih 24h jedino sto je bitno da vam Pneuma value i Force value budu jednaki da bi imao jacu moc N Guard zato nemojte napucavati samo Pneuma ili samo Force . Isto tako elementi u gornjem desnom cosku gledajte da vam budu u nekom omjeru stategije . Sve detaljnije imate na White Paper u

Ljudi pogledajte malo bolje ovu igricu NBOX vrsi airdrop na CMC (pogledajte malo bolje ) iz dana u dan nadogradjuje se nesto novo u igrici i cijeli koncept se po mnogo cemu razlikuje od ostalih PlaytoEarn igarica . Po meni je bolje uletiti ranije jer ce airdrop biti samo za 5000 korisnika , a prijavilo se preko 70 000 , a cijena NFT ce isto tako biti veca i skuplje ce ga biti nadogradjivati . Ako je neko vec krenuo igrati sada moze u Space Pirates direktno iz SAFE deposit a da se igra i npr. ja sam juce samo dobio preko 250$ FORCE vaucera za napucavanje NFT a. Isto tako PNEUMA se nadogradjuje iz SAFE deposita.Elementi su isto jako vazni da se odrazavaju jer je mnogo veca zarada .