Napravite svoj Token nikad lakše

Kako je krenulo ludilo sa kriptovalutama u cijelom svijetu pogotovo za novim coinima koji se ‘‘umnozavaju sami od sebe’’ zelim da vam predstavim novu platformu koja je bas od danas aktivna gdje u jednoj minuti mozete napraviti svoj coin koji ce automatski imati cijenu . Dovoljno je da odredite naziv , skracenicu i o cemu je rijec ostalo vam ova platforma odradjuje sama . U svakom slucaju imate sve u opisu kada odete na sajt . Uglavnom ovo je bas nesto novo i ko je zainteresovan i ima ideju moze pametno iskoristiti i zaraditi .Mint.club - Smart token builder for everyone

Mislim da ne bi bilo loše da navedeš da su u pitanju ERC 20 tokeni, i to nije kripto valuta već obični token na ETH ili TRXC mreži.

Jako ja bitno da ljudima kažemo ove činjenice, jer ogromna je razlika između Coina i Tokena!

Primjer, Bitcoin je Coin, ima svoj blockchain, kao i npr Dash, Litecoin, Dogecoin ili npr naš RXC :smiley:

Tokeni nemaju svoju mrežu, te sutra da se nešto desi toj mreži, taj token je “donji”
Da se nadovežem na ovo , automatski će imati svoju cijenu???!?!

Ovakvo nešto je nemoguće ukoliko nije u pitanju neka prevara, ko je developer da kaže koliko će koštati token/coin ? :smiley: gdje je tu decentralizacija?

Nemoj pogrešno shvatiti, ali vidim da nisi objasnio ljudima osnovu, a to je ono što ja ovdje radim od prvog dana!

Have fun :wink:

2 Likes

A ono glavno…likvidnost?
Nema dz ni u stare b :smile:

2 Likes

Svrha vecini normalinh kripto projekata da budu posebni i drugaciji od drugih pravljenjem tokene na naj (ne) decetralizovnoj smart contract platfromi svrha tokena je nikava. I nece nikada doseci neku cjenu i vlanik tog tokena se nece nikada ‘opariti’ od toga. Ja mislim da
je to najveca glupost do sada pravljena glupih tokena ne kripto valuta kao sto su: Shibainu Pi Doge i mnogi drugi. Kad se ispostavi da je jedna od njih samo brzi ‘money grab’ ljudi ce poceti kritikovati druge normale projecte da su scamovi.

1 Like

Hvala ti na pitanju ? Radi se o BEP 20 tokenu sve ostalo posto bi trebao da pisem jako dugacak tekst ima ovde https://docs.mint.club/ . Bukvalno sve. Nemoj misliti da necu da pisem ali na ovoj stranici je sve i jedan odgovor na pitanja

Ne ne, svaka tebi čast što si obavijesti članove, samo je jako bitno da napišeš prvo u naslovu, “Napravite svoj token nikad lakše” a ne kripto valutu :smiley:

Ovo samo predlažem za ubuduće!

2 Likes

OK . Slazem se u potpunosti .

1 Like