Najpovoljniji Nacin za Isplatu Novca u BIH

Pozdrav svima.
Moj prvi topic i ujedno moj prvi post na forumu :upside_down_face:

Nedavno sam pronasao (barem za mene) najpovoljniji nacin za isplatu novca u BiH.

Radi se o kompaniji Aximetria.

Link za download Aximetria app-a i sve ostale informacije. http://bit.ly/2M7xhXY

Isplata je moguca i vrsi se na sve bankovne kreditne/debitne kartice svih banaka u BiH i worldwide.

Nakon downloada appa potrebno je uraditi KYC verifikaciju jer bez toga nijedan segment aplikacije nije u funkciji. KYC je skroz lako proci i mene su verifikovali kroz par sati.

Nakon verifikacije potrebno je kreirati wallet u appu u zavisnosti da li saljemo ETH, BTC itd…
Kada nam stigne crypto, BTC, ETH njega ne konvertujemo u dolare ili eure nego diretkno taj crypto saljemo na karticu nase banke. Donji menu - Transfers - TO CARD.

Naznacimo koliko kripta saljemo a od podataka za karticu na koju saljemo potrebno je unjieti samo broj kartice, ime na kartici i do kada kartica vazi.

Prilikom slanja uracunava nam se fixni fee od 5 dolara i 1,7% od iznosa kojeg saljemo.

Naravno da sam sve testirao i evo dokaz o uspjesnom transferu koji je izvrsen za manje od 2 dana.!

3 Likes

Pozdrav @Edin jesi uradio jos koju isplatu na karticu? Jesi pokusavao vece iznose?

@Haris_Mustafic da li si probao BCX.ba mjenjačnicu?

Trenutno su u manuelnom modu, ali je moguće isplatiti i kupiti kripto.

@Rux pozdrav, znam da imaju, ali da uradis citavu verifikaciju traze puno podataka, od prihoda do bankovnog racuna.

jel ima karticu to čudo Aximetria?

Ima ali ne za nas :grin:

1 Like

povezane vijesti

ako je neko naručivao i probao u BiH neka nam predstavi da li radi.

Da li još ovo sve radi i ima li neko da je probao :smiley: