Najčudniji rigovi :D :D :D

Evo jedna fina temica za sve one koji imaju cudne ili kako ja to zovem PRIVREMENE rigove koji se kako je to vec poznato zadrzavaju kod nas za vijek i vjekova :stuck_out_tongue: Da probijem led evo nekoliko mojih KREACIJA :smiley:


Ovo cudo je bilo mali kancelariski racunar koji je pretvoren u mining zvijercicu jer smo imali viska jednu gtx1050ku pa steta da ne kopa a ne uklapa se bas sa vecim zvjerkama u rigove :smiley:

Trenutno najstarija grafika u mom pogonu Sapphire R9 290 4gb Stara grdosija se drzi jako dobro posle nesto malo vise od 2 godine mininga iako su joj davno otpali svi ventilatori pa je dobila transplant vjesto izveden od strane bios tima :smiley: :smiley: :smiley: :stuck_out_tongue:

2 Likes

Naravno nezaobilazni privremeni rigovi

1 Like

Omiljeno rashladno sredstvo svakog minera kucni ventilator zvani PAHULJICA, inace teska artiljerija u borbi sa temperaturom u sred ljeta :slight_smile:

2 Likes

Ovaj frenkenstein a.k.a frenky, se vuca ima par godina, kao sto vidite 280x i 7970, objema primarni hladnjaci crkli, medjutim intelovi cpu hladnjaci odlicno rade svoj posao :slight_smile:

Ove dvije karte kopaju ZEC sa ukupno 560hash/s pa mi zao gasiti dok radi iako gutaju struju

@B.I.O.S a vidiš hard disk gdje je, ispod njega je spužvica za suđe… sa onim hot glue spojeno i nema vibracija, nema buke :smiley:

ovo je sramota narodu pokazivat, misliće da smo neki ludi naučnici :smiley:

a taj komad drveta… bila je opklada da li će se zapaliti ikad ili ne… nakon toliko godina još čekamo da se bar pojavi crno od temperature… mora da je dobro neko drvo, jablan :smiley:

6 Likes

Danas za vas imamo jednu poslasticu, ovakav rig jos niste vidjeli :slight_smile: Ovo je djelo jednog ULTRA GIGA MEGA ekoloski osvjescenog majnera koji se brine za nasu okolinu i ne bi da je zagadjuje. Takodje lik voli da zivi opasno i igra ruski rulet za samozapaljivim rigom :smiley: :smiley: :smiley:



4 Likes