Najbolji exchange

Zdravo,
prvi put kupujem kripto valute, koji je najbolji siguran exchange da kupim novcima BTC ili ETH, a da nema prevelike provizije

3 Likes

Ja bih vam predlozio da pogledate FIMA PLUS, hrvatska mjenjacnica koja radi uplate i isplate kriptovaluta. Najbolje da se registrirate u njihov sustav, prodjete kyc i onda vidite moguce opcije uplate.
Ps. Mislim da bi trebali imat devizni racun.

https://fimaplus.com/ evo link pa malo pogledajte😀

1 Like

Pozdrav, dobro nam doĆĄao.

Trenutno u BIH jedina legalna opcija je BCX.ba mjenjačnica, koja trenutno nije u funkciji, ali ubrzo se očekuje njeno ponovno puơtanje u rad.

Najveći problem je ơto smo u Bosni i Hercegovini ograničeni na sve moguće kada su u pitanju mjenjačnice i trade.

Binance ima opciju da se kupi kripto sa kreditnom karticom, pa probaj i to.

Kao sto je kolega @Kulier rekao, ako moĆŸeĆĄ, provjeri FIMA PLUS koja ima lokaciju u Hrvatskoj, te ako vam dopuste registraciju tj. verifikaciju, probajte poslati novac na njihov devizni račun, odakle ćete kupiti vaĆĄe kripto valute.

Postoji joĆĄ i opcija po sistemu “iz ruke u ruku”, gdje u suĆĄtini moĆŸete proći sa 0% naknada kada kupujete od nekog.

Ako se odlučite za zadnju opciju, javite mi se pa ćemo naći nekog ko prodaje, a za koga ja garantujem da je ispravan.

2 Likes