Najbolja crypto-friendly banka i opcenito dobra banka?

Pozdrav raja, korisnik sam Intesa banke vec par godina medjutim od kako su ukinuli paypal, skrill, povecali cijenu vodjena racuna, zabranili uplate sa kripto mijenjacnica, itd itd. Kontao sam se prebaciti negdje drugo. Ima li koja banka da npr kada nesto kupim sa ebaya,aliexpressa i slicnih sajtova ne skida dodatnu naknadnu poslije? Da dozvoljava uplate sa PayPala(Ako i jedna banka to trenutno odobrava), Skrill, itd. Koliko sam mogao istraziti NLB banka mi se cini kao solidna opcija, rekli su da ce ubaciti ApplePay usluge u 2024 godini pa me i to jos vise zanima. Sta vi mislite?

1 Like

Probaj Nova banka, po svemu sudeći najmanje su rigorozni.

Ako saznaš još za neku javljaj nam ovdje :smiley:

Znas li mozda za kupovinu stvari sa ebaya/aliexpressa i slicno da li naplacuju neke dodatne troskove?

1 Like

Mislim da ne bi trebalo biti neke extra naplate, jer u realnosti kad ove “jače” banke ne naplaćuju, ne vidim razlog zašto bi Nova Banka to radila, ali opet ne mogu ti reći sa 100% sigurnošću.

Ne znam za ostalo ali sto se tice AliExpressa UniCredit banka ne pravi nikakav problem niti naplacuje neke dodatne provizije ili slicno.

1 Like

korisnik sam NLB banke i sve uplate do sada sa kripta su mi legle tu… kolega isto koristi njihove usluge i povezao je karticu sa binace i bez ikakvih problema je trgovao direktno na binace (nisam siguran da li je povlacio sredstva direktno na banku… mislim da je isao na BCX)…
placam preko paypal-a i nisam vidjeo da imam neke dodatne troskove… samo jednom sam primio pare ali je bilo poodavno… u svakom slucaju sam zadovoljan sa NLB

1 Like