Mining Bitclubnetwork.com

Pozdrav raja, neznam koliko ste upuceni u mining. Ja sam nedavno malo vise istrazio te se ukljucio u bitclubnetwork koji se nalazi na Islandu. Prvi susret sam imao sa bitcoinom prije mjesec dana preporukom prijateljem iz Kopenhagena. Prevacio mi je malu sumu novca za po pocetak. Nakon sto sam vidio kako vrijednost raste te se zarada povecaca sam sam kupio jedan bitcoin. Ono sto me posebno zaintrigiralo je minimg bitcoina. Prisustvovao sam online edukaciji, dobio određene smijernice prijatelja koji se vec nekoliko godina bavi miningom. Za sve koji neznaju mining je nacin na koji se stavraju bitcoini. Koliko sam mogao zakljuciti je da je investicija u mining puno sigurnija i stabilnija. Za sve zainteresovane postoji online edukacija o miningu za sada na engleskom jeziku. U koliko bi bilo vise zainteresovanih moguce je da se odrzi kurs u Sarajevu. Cekam vase komentare… Pozz

Pozz dobrodosao. Prelistaj malo forum, ovde smo skoro svi rudari, mnostvo korisnih infosa, bolje nego na engleskom :smiley: . Imamo i svoj rudnik koji trenutno kopa ETN. Vadimo dijamante :stuck_out_tongue:

3 Likes

Hvala na odgovoru… Ipak mislim da vrijedi posjetiti bitclubnetwork.com koji trenutno pokriva 4% mining tržišta.

Na brzaka sam bacio oko, koliko vidim ista stvar kao genesis mining. Gdje zakupljujes hashrate.Vise voLim masinu kod sebe imati, kasniie je mogu prodati :slight_smile:

1 Like

Mislim da taj cloudminning nikome nije donio dobro, već samo jedan od načina kako guliti ljude koji ne znaju sami da sastave rig te da uživaju u čarima svog pčelarstva

U svakom slučaju, mi ovdje preferiramo sistem “moje košnice - moj med, a ne tuđe košnice - moj med”

:slight_smile:

2 Likes

Ovdje je isti slučaj. Kada zavrsis sa mining masina ostaje tebi jer automatski kupujes udio firme kada se uclanis…

Sve to stoji, niko ne kaže da to ne radi…već jednostavno vecina nas dolazi iz perioda kad taj cloud mining nije ni postojao i samim tim smo bili prinudjeni da ucimo

4 Likes

da bi se učlanili mora nas neko referirat, kako se učlanit da vidim kako to ide? hoćeš ostaviti referal nick?

E vidite odma taj potez referala, da se neko ne moze registrovati bez nekog… malo smijesno :slight_smile:

1 Like

Upravo to. Klasična piramida i prevara. Debelo “smrdi”

Malo mi je nejasno da neko dođe traži savjet od rećemo, nas iskusnijih… i kad damo savjet, reakcija je kao da ne znamo sta pricamo :slight_smile:

jel stvarno mislite da prije ovog bitclub… nije bilo slicnih, stavise jos boljih, pa su na kraju popucali

da se nadovežem… kad si rekao da ti ostaje oprema? koji ce ti djavo oprema tj ASIC star kojem je vec vrijeme proslo? da ga imas onako?

1 Like

Vidim da ste dosta upućeni u minig. Znaci po vasem misljenju se jedino isplati sam rudariti… Prilicno sam nov na ovom polju. Samo sam htjeo podjeliti moje oskustvo… Naravno otvoten sam za prijedloge i ideje

:slight_smile: samo nemoj pogresno da nas shvatis… tu smo da usmjerimo ljude sa nasim iskustvom nista drugo :slight_smile:

a po meni, jos pogotovo zbog zime… je ljepota rudariti

2 Likes

ma ništa od te stranice…

ljudi uzima li neko ovaj token danas ako neko pokuša neka javi prolazi li verifikacije kojih će sigurno biti za nas iz bih za direktan novac bez crypto

https://www.envion.org/en/?gclid=Cj0KCQiAgs7RBRDoARIsANOo-HgJUfxHPf8DwafFQyDWbhqF5OGtz3_AkWhBqkA-mm-b4kc6TDQDCD0aArWnEALw_wcB