LTC 20 / novi token na Litecoin u

Pojavio se i LTC 20 LITE da li je neko uzimao i da li zna nesto gdje se moze pratiti cijena ? Nesto sire da pisem i skidam sa novina ne da mi se . Zanima me da li iko zan gdje se moze pretiti cijena i kupiti ? Da ne bude da sam pokrenu temu kupujem/prodajem evo clanak Litecoin NFT: LTC-20 standard arrives - The Cryptonomist

1 Like

Drug, slobodno kad praviš vijest ubaci koju sliku, ljudi to vole.

1 Like

Imam i video mp4 … ne znam samo moze li upload (video za Electrum wallet HOW TO SEND ove ltc 20) . Da neko ne bi tokene sprzio kao gas fee , a ubacicu slika kada bude nesto intersantno za sad modu sam Litecoin punks da uradim skrinsot . Kada bude nesto konkretnije kacim sliku .

1 Like

Uglavnom juce su se prodavali po 0.12 $ i 0.15 $ danas su vec 0.5 $ i moze se uzeti samo 4000 komada po tranasakciji sve ostalo su prevare nemojte se zalijetati da vas neko ne izvara . Znaci ako vam neko nudi 2000 = prevara …jos uvijek se sve odvija na Discord u .

Ako. ma youtube, okaci link

E nisam na you tube ni gledao ne znam da li ima iskreno, mozda na Twitteru jedino da pogledam


.

Ovaj mp4 je onako bas fino objasnjen video… kada ovi neki ludaci postave i u 4 sekunde naprave video ne mozes skontati gdje je pocetak , a gdje kraj . Evo izasao i DRC 20 od Dogecoina …ovo je ludilo totalno vise mozak me zabolio. Idem popiti kafu pa kacim kada bude nesto korisno