LeuPay za Srbiju?

Da li Leupay radi uredno u Srbiji odnosno da li se moze podizati sa bankomata? Vidim da je podrzana i Bosna da li radi? Ako radi za Srbiju, da li se sa karticom registrovana u Srbiji moze podizati sa bankomatima u BiH?

Imam leupay Visu reganu u Srbiji. Radi uredno u BiH. Da li možeŔ naruciti sa BiH dokumentima i BiH adresu ne bih znao.

1 Like

Kako se registrovait je li kao Personal?

Ne znam m sta ti je to :smiley: Uglavom, regaj se :slight_smile:

Prilikom registracije pita me koji tip accounta, Personal, Sole Traderā€¦ Cisto me zanima da nema neka ogranicenja a u helpu nisam nista nasao

Iskreno ne znam. Mozda sam cak uzeo i taj personal

podržava li leupay crypto vlaute, nema niŔta da vidiŔ dok se ne verifikujeŔ uživo, jel neko to zavrŔio

Ne podrzava, blokirace ti racun ako im spomenes kriptovalute. Ne rade sa kripto. Tako da pssst

ako ih stavljas pod određenim uslovima imaju neÅ”to u pravilniku da je okā€¦al nisam isao u tu live verifikaciju jos

Verifikovao spectrocoin nakod pola mjeseca naduravanjaā€¦probavam večeras kupit ripple preko neteler uplate imam nesto tamo evrica

Da li poerezna u srbiji ima uvid u leupay racun?

na taj leupay kad vas Å”ta pitaju na mail fakat ne spominjite crypto vlaute, ja napisao koristit ću je za forex i bla bla kupovine na net, oni ukinuli account ā€¦mada goni ih kad su takva seruckala, OK PAY i Moneypolo treba do kraja izverifikovat i naručit karticeā€¦to izgleda radi kako treba kod nas balkanjerosaā€¦za polog crypto na moneypolo treba proći i skype verifikaciju to su mi sinoć poslali

Moze li odgovor na moje pitanje ako neko ima informacijeā€¦ hvala

pa najbolje da nađeÅ” kakvog poreznika onda, ne vjerujem da ih ima na forumu jer bi nam kucali već na vrata sigurno

Mislim da sam negde pročitao da Leupay Å”alje izveÅ”taje odgovarajućoj finansijskoj instituciji zemlje korisnika.

Naručiti moneypolo card i to je to, radi za sveā€¦mene su ukinuli na Leu Pay account čim sam ih pitao neÅ”to podržavaju li uplate sa crypto marketa, nisu ni iÅ”li dalje na verifikaciju samo delete odmah

Kako se prijaviti na leypau, pri registraciji mi traži beoj telefona, a u ponudi nema nigde srbije?

1 Like

Pozdrav

kako sam načuo, Leupay je ukinuo podrŔku za Srbiju, joŔ proŔle godine.

Roki LeuPay i ne postoji vise, nego LeoPay. Ne podrzava Srbiju. Bjezi do Bugara

1 Like

http://zverko.rs/2017/12/apple-pay-u-srbiji-moguce-je/
Ovaj članak je sad napisan u apriluā€¦Nije mi jasno kako ga sad nemaā€¦Znači ne mogu se nikako registrovati. U članku piÅ”e da može uz ličnu kartu i vozačku dozvoluā€¦