Kupujem USDT preko PayPal-a (+5%)

Pozdrav ljudi.
Da li bi neko prodao USDT a da mu posaljem pare na PayPal racun?
Ne bih vise od 500$, plus dajem 5% vise nego sto cu dobiti u USDT-u. Dakle ako mi posaljete 100 USDT-a, ja vama posaljem 105$ na PayPal (plus ja pokrivam PayPal proviziju).
Koristili bismo i escrow (preko Ruxa), naravno.

Ne nasjedajte na ovakve prevare, kripto kad posaljete nema vracanja, a paypal samo pokrenes dispute, i vrate ti pare, tj kupac je uvjek u pravu.

2 Likes

Dobar dan kripto-kolega. :slight_smile:
Vec neko vrijeme sam aktivan na forumu i “poznat” sam vecini aktivnih clanova, i stvarno ne zelim da “ukaljam ugled” nekim bezveznim malverzacijama.
Pored toga, PayPal transakcija se moze uciniti “bespovratno” tako sto se otvori dispute i onda zatvori uz oznacavanje da je “proizvod stigao”. Posto je na paypal-u dispute moguce pokrenuti samo jednom, ta transakcija postaje “bespovratna”, odnosno onaj ko je poslao pare vise nema nacin da ih dobije nazad.

Imam nesto para na PayPal-u koje su dugo tamo, a ne povlace mi se na bankovni racun jer bas oderu sa provizijama i losim kursom.
Skontao sam da je bolje da ih ulozim u kripto, pa sam zato postavio ovaj “oglas”.

Ako ima zainteresovanih, mozemo probati prvo sa manjim iznosom (50-100$).

Sve najbolje,
A

Samo opušteno…

Naime, istina je da preko paypala su se dešavale prevare, ali isto tako @alex_dev je naš dugogodišnji član, te smatram da ne bi bilo problema nikakvih.

Preporuka za @alex_dev zašto ne skines lovu sa paypal na banku, te onda kupiš usdt koliko god želiš.

Na taj način će svi biti zadovoljni :sunglasses:

1 Like

Nisam htio da skidam jer bi me odrali sa provizijama i losim kursom. Citao sam da je dosta ljudi imalo problem sa transferima, a i tako bi pare prosle kroz banku.
Mislio sam da direktno posaljem nekome na PayPal i da time olaksam sebi cimanje sa bankom i los kurs. Zato sam dao “podsticaj” od 5%, jer bih povlacenjem na banku vjerovatno izgubio i vise od toga.
Ako ima ljudi koji cesto koriste PayPal, mozda se nadje neko kome bi moja ponuda odgovarala.
Ako ne, vidjecu kako da sto povoljnije “pokrenem” sredstva sa PayPal-a, pa da nekako stignu u kripto.
Hvala na odgovoru i potvrdi mog “kredibiliteta” :smiley: :heart:

1 Like

pozdrav, zar ti paypal automatski prvog u mjesecu ne isplati na raÄŤun tj karticu, sve sa balansa?

Nemam podeseno automatsko povlacenje (cak mislim da ni nemam sad tu opciju - zasto, ne znam) ali je opet to kurs koji je oko 5% losiji od “realnog”, plus pare prolaze kroz moj racun u banci, a jos stizu iz inostranstva, pa je rizik od placanja poreza veci.

Dobar je kurs, a sad porez-još zakonom nije to definisano ako ne griješim. Pozdrav.

Slozicemo se da se ne slazemo :smiley:
Ponuda i dalje stoji, pa ako je neko zainteresovan, neka se javi. Pozdrav :blush:

1 Like