Kupujem USDT - Escrow zahtjev

Pozdrav ekipi! Novi kolac sam u ovom svijetu i zadnjih nekoliko sedmica sam citao forum uzduz i poprijeko ne bi li naucio kako da se nabavi bilo kakva crypto valuta u BiH :smiley: Forum je prekoristan i ne znam da li bih se jednako efektivno informisao o crypto situaciji u BiH bez vas forumasa.

Dosao sam do zakljucka da mi je za pocetak najbolja upravo ova forumska Escrow opcija, da kupim USDT od nekoga, uz pomoc posrednika, i da onda mijenjam u crypto po zelji. Osim ako ima bolja opcija, pa vas molim da me prosvijetlite!

Za sada sam zainteresovan sam za kupovinu USDT, minimalno u vrijednosti 100KM, maksimalno 200KM.

Ako ima neko zainteresovan za prodaju, javite se pa da pokrenemo ovu proceduru.

Thx

2 Likes

Pozdrav i dobro nam doŔao :slight_smile:

Kao Ŕto si naveo, kada je posredniŔtvo u pitanju tu mi nastupamo!

Ukoliko neko sa foruma ima da bi prodao USDT, javite se pa da zavrŔimo to

2 Likes

Hvala! Taman da iskoristim priliku da osvjezim temu :smiley:

Uglavnom, ako ima neko zainteresovan za prodaju USDT (TRC20), neka se jave da se dogovorimo. Novac u KM mogu direktno uplatiti na racun putem internet bankarstva.

1 Like

Pozdrav. Ako si zainteresovan, kupicu ti ja. Ali moja je provizija 20 KM

PS: Takodjer posjeti i moj YT kanal, zove se isto kao i profil

1 Like

@Rux, evo da javim i potvrdim da smo se korisnik @kapa i ja dogovorili oko razmjene

2 Likes

Pozdrav @Rux, samo da vidim sta je dalje potrebno da se pokrene escrow posrednistvo?

1 Like

Potrebno je da dogovorite sumu koja se mjenja, zatim kripto se Ŕalje na Crypto.ba Escrow hardverski novčanik dok se isplata ne obavi.

Kad potvrde obe strane da ste dobili sredstva, ja proslijeđujem kripto kupcu.

1 Like

Jasno. Dogovorili smo sumu i dobio sam bankovne podatke od prodavaca, u ovom slucaju @kapa. Zelim da kupim USDT (TRC20) u vrijednosti od 200KM.

Mene zanima sta i kako dalje sada. Da li je potrebno da prvo uplatim novac ili cekam potvrdu da je kripto poslan na escrow novcanik?

Hvala obojici na strpljenju.

Sad kripto Ŕaljete meni na čuvanje dok ne potvrdite obojica da su sredstva zaprimljena :slight_smile:

Preporučio bi USDT (trc20 mrežu), tako da nećemo imati naknade a ni oscilacije u cijenama.

1 Like

Da ostavim i ovdje trag, razmjena prosla uspjesno bez ikakvih problema. Samo mogu da pohvalim i ekipu, komunikaciju, sav proces!

Hvala @kapa i @Rux!

2 Likes

Nema na čemu i hvala na feedback :smiley: