Kupujem pi coin po odličnoj cijeni!

Bok,

KUPUJEM PI COIN :white_check_mark:

Poštena grupa za otkup pi coina po dobroj cijeni i bez ikakvih prevara : Telegram: Contact @balkanbuyerleit

Hvala lp

1 Like

A šta znači po odličnoj cijeni?

ako do sada koga god sam vidio, imaginarno imaju na walletu 1000 pipi ovih šta je već, a ne mogu ih pomjeriti do 2025. godine…

Moje skromno misljenje: treba ovakve oglase ukinuti, i vratiti se izvornim pravilima kupoprodaje.

Nemam nista protiv osobe koja je otvorila temu, ali u zadnje vrijeme oglasi su genericki, sa nula truda, uglavnom mutno napisani i upucuju na neke alternativne kanale i kvazi-community-je. Nema uslova prodaje, iznosa, cijene, provizije, lokacije, nicega. Pa se javis i saznas da kupac/prodavac hoce kupiti/prodati ali uz proviziju, ili “radi samo preko XBon-a”, i slicno.

Ne znam sto je teze napisati “Kupujem 1234 Pi(zdi materina) po cijeni od 5678 KM, bez Escrow, lokacija Doboj, placanje u kešu ili zamjena za truhli paradajz” nego “Kupio bi ja ovog Pija po nekoj dobroj cijeni, necu nikog zajebati majke mi, javite se pa cemo vidjeti sta cemo jer ne znam ni ja sta hocu, evo kontaktirajte me pa da se malo dopisujemo”.

3 Likes

Ono sto sam ja ispratio a sto vecina radi otvore neku sklj grupu na telegramu dobiju dosta pratilaca i onda promjene naziv u “kripto sigrali” gdje oni svaki dan prave 300% trejdove :smiley: nadam se da gresim ali uglavnom je to sve povezano sa pi koinom gdje se svi nadaju da ce postati milioneri kad vide da nije bas tako postanu profi trejderi sa 1.000% prolaza mjesecno
:smiley:

1 Like

P.S. gratis: ovo ne spada u kategoriju “Crypto News”.

Tako je. Crypto.ba se, koliko mi je poznato, nikad nije promovisao na slicne nacine - pa ne treba ni biti prostor da se drugi, potencijalno sumnjivi, preko njega promovisu. A to sta oni rade sa Pi “coinom”, moze li se ili ne moze kupiti, hoce li ga neko prodati ili za njega platiti - to je problem kupca i prodavaca.

1 Like

Ovo sam malo pustio da vidim šta hoće i na koji način rade :smiley:

Naravno da mi svi znamo da je ovaj pipi prevara za neupućene u kripto.

1 Like

Zakljucat i stavit kao primjer kako NE MOZE …kakvi telegrami i ostale gluposti …gdje se pare vrte escrow ili licno , i naglasiti ko ide na 3th party da radi na sopstvenu odgovornost

2 Likes

Tema zatvorena, svaka sljedeća tema ili upit vezano za ovu prevaru Pi će biti sankcionisana strogo.

text thor GIF

2 Likes