Kupiti Bitcoin sa Paypal i kreditnom karticom

Bitcoin se može kupiti ili prodati sa Paypal i kreditnom karticom jako lako.

Jedna od metoda, kojih danas ima sve više i više, je preko stranice www.virwox.com (Virtual World Exchange) koja se nalazi u Australiji, putem Paypal platnog sistema.

Ova metoda ima najveću naknadu, ali jako brzo dobijete Bitcoin u vašem digitalnom novčaniku.

Prodati BTC:

  • Deposit BTC
  • Zamjeniti BTC u SSL (Linen dolars)
  • Zamjeniti SSL u Euro
  • Povlačenje Eura na paypal

Isto tako, možete svoj Bitcoin pretvoriti u Euro ili Dolare, te iste poslati na svoj Paypal račun, sa kojeg uradite withdraw na banku sa automatskom konverzijom u vašu lokalnu valutu.

Kupiti BTC

Deposit novac preko Paypal
Zamjeniti Euro u SSL (Linen dolars)
Zamjeniti SSL u BTC
Povlačenje BTC na digitalni novčanik

Moram napomenuti, da na ovom sistemu je malo veća naknada zbog duplog trade BTC-SSL, SSL-€

Ukoliko vam nešto nije jasno, te imate pitanja, ne ustručavajte se pitati.

Pozdrav

Novajlija ovdje :slight_smile:
I naravno, trenutno najveci problem gdje ih kupiti kad dolazis iz ove nase nesretne zemlje - nigdje nismo supported (od do sada isprobanih platformi).

Je li ovaj virwox.com jos uvijek jedina opcija kupovine sa PayPalom?

1 Like

Sorry na kasnom reply, jesi probao cex.io ??

1 Like

https://wesellcrypto.com/ sam koristio prije. Nikad nisam imao problema.
Sada su postali bezobrazni na $100 dobiješ samo $86 u bitcoinima.

1 Like

Evo upravo sam im poslao sve potrebno za verifikaciju pa cemo vidjeti :).

Jel neko od vas radi day-trading ili ste vise u fazonu investiranja za buducnost?

daytrade, mining i investing :slight_smile:

činjenica je ta da sve i jedan coin sto sam kupio i izrudario u zadnje vrijeme su sada u jako finim profitima.

kako ti ide daytrading?

zadnjih 10 dana, uzasno, kao sto si mogao vidjeti koliko je cijena imala pressing prema gore :slight_smile:

ali sam srecu imao sto sam na svemu izisao skoro na vrhu.

1 Like

hahahah… zadnjih dana je zajebano pravo… slabo se spava hahah… :joy:

a koje tehnike koristiš za trgovinu? jesi li ikad trgovao na tradicionalnim berzama i sa nekim drugim instrumentima? koristiš li tehničku analizu?

pozz

Probao sam malo Forex, ali iskreno da ti kažem marginalni trade mene nervira iz puno razloga, a i oni što te zovu na telefon sa “savjetima” da reinvestiraš još…

Dok na kripto polju je malo drugačije, većinu vremena provodiš na bitcointalk forumu… pratiš najave (ANN) i tu procjenjuješ da li projekat ima šansu da zaživi.

Naravno sve je ovo ogroman rizik, te ako “ubodeš” zna se dobro profitirati.

Ma nema investicija koje mogu donijeti prinose od 1000% kao što je to slučaj sa kriptovalutama. Forex, dionice, obveznice su za penzionere.:grinning: Samo da prođe ova dumping faza i bit će profita ponovo.

Sretno !

Pozdrav… “Novajlija 2” :slight_smile: ovdje
Izgleda da cex.io ima problema. Verifikacija iz nase zemlje ne prolazi trenutno, odbijaju odmah. Da li postoji trenutno neka druga alternativa za kupovinu btca iz nase zemlje?

PS. Poslao sam upit supporto cex.io pa cekam odgovor, ali vjerujem da je problem sam visom/statusom nase zemlje po tom pitanju.

1 Like

Pokušaj

Poslije verifikacije koja traje do 48 sati linkuješ svoju karticu i nakon toga mozes kupiti i prodavati BTC.
Imaš i mogućnost da naručis sebi Spectrocoin karticu tako da možes podići novac sa Bankomata.

1 Like

Da li imas licna iskustva sa ovim servisom? Koliko dugo ga koristis.
Brz research pokazuje da se dosta ljudi zali na servis - banuju cesto pod izgovorom " fraud investigation" i drze novac dok valuta coina pada/raste.

Hvala na odgovoru.

Ja sam registrovan na Spectrocoin ima nešto više od godinu dana i nisam imao nikada nekakvih problema sa njima.
Trenutno imam samo Problem sa bankom sto je prestala saradnju sa Visa pa tako da ne mogu koristiti karticu za online kupovinu,tako da ne mogu reci da li je to istina što se piše po forumima.
Može da bude i do Banke zato je najbolje koristiti Uncredit Banku za takve stvari.

1 Like

Probat cu servis, pa vidjet cemo kako ce ici. Hvala ti.

1 Like

Nema na čemu :slight_smile:

Moje iskustvo sa virwoxom. Uplatio sam preko paypala novac i prebacio ga u ssl. Na to mi je uzeo proviziju ali su mi decimale ostale jer mjenjaju samo okrugle brojeve. Kada sam prebacio ssl u btc opet mi je uzelo proviziju a decimale su ostale. Prilikom slanja na wallet, ne mogu se sjetiti koje tocno decimale, ali uglavnom i tu zaokružuju na odreden broj decimala. Na kraju mi je na racunu ostalo nesto sitno dolara, ssl i bitcoina tako da mogu reci da je provizija ogromna jer sam za 50ak dolara na kraju dobio oko 33$ btc.

Da malo aktiviram temu, preko cega kupiti btc ili eth trenutno iz BiH koristeci paypal ili kreditnu?

Nikako, to trenutno ili ne radi ili je toliko iskomplikovano …

Traži od nekog da kupiš lično, najbolja opcija!

1 Like