KuCoin mjenjačnica registracija i prvi dojmovi

Pozdrav raja. Odlucis napraviti video za ovu mjenjačnicu jer sam vidio da imaju kartice plus SEPA depozit, a takodjer i ovaj crypto tacka com coin za koji mislim da ce ici poprilicno u narednom periodu. Ako nista da sluzi barem za prebacivanje na Binance. Jeste li imali iskustvo sa njima pa podijelite sa nama :slight_smile:

PS. Takodjer ko želi isprobati neka podrzi registracijom na ref link

4 Likes

Kucoin odlicna mjenjacnica,pogotovo me iznenadilo to sto uopste nije potreban KYC.

1 Like

Hvala na infu. Ja sam odmah poslao dokumente za verifikaciju, a vidis i sam da nakon dodavanja osnovnih podataka limit bude 70k $

1 Like

Da ali 70k nije mala cifra.:grinning: I da dodam još imate bonus na prvi depozit (preko 150$ depozita) dobijete 1 pack kojeg otvorite pa šta vas dopadne.Tu je i kucoin bot za trejdovanje,sto jos nigdje nisam vidio.Nahvali ja njih dobro​:grinning:

1 Like

Testiracemo sve :slight_smile:

Jesul njih prije godinu hakovali i ukrali 275.000.000 $ ?

2 Likes

Moguce, ali necemo mi drzati milione :smiley: Svakako ih mislim koristiti cisto zbog depozita

Ja koristimo kucoin vec oko godinu dana. Imaju exchange kao i svi ostali, jako dobar lending system, nekoliko razlicitih vrsta botova, imaju cak i staking… Vec sam vise puta stavljao i dizao bez ikakvih problema.

1 Like