Komentari sa medija LOL Balkanu

image

Eh mislim da ne bi bilo loše da imamo ovu temu kako bi sve ove hejtere strpali u jedan koš, možda nešto i nauče usput :wink:

Da krenemo…

image

Prvi komentar koji mi je najjači, sa klixa je upravo osoba koja nas poredi sa ONEcoin, a uopšte nije posjetio forum i vidio da imamo Scam Hunters ekipu koja je javno prozvala ONECOIN ekipu na balkanu, te smo uspjeli raskrinkati par osoba koje se i dan danas bave sa tim. Ovo samo pokazuje nepismenost, mržnju i zavidnost na ovo što smo radili zadnjih 5. godina, sve javno i besplatno. Što se tiče coinmarketcap, i tu smo aplicirali, javili nam da mora proći najmanje mjesec dana trgovanja kako bi vidjeli volumen na Whitebit mjenjačnici (opet, neuk, mržnja, zavist)

image

Ovdje vidimo dvije osobe kako se kroz podsmijeh zezaju sa tim da ne možemo kupiti ništa za RXC. Opet u pitanju je nepismenost i neupućenost u samu tematiku. Isto tako, nisu upratili da smo na nolimit.ba webshopu integrirali Bitcoin plaćanje na našem https://rxcpay.crypto.ba platnom procesoru, gdje su počele pripreme da se RXC integriše. Nismo ovo mogli prije dok god nismo na berzi bili, zato jer nam treba cijena na koju ćemo se osloniti kada budemo kupovali nešto za RXC npr.

Ovdje osjetimo mržnju i zavist od osobe koja se predstavlja sa “MFK” (jadan nije ni pročitao naš whitepaper na https://rxc.crypto.ba/RXCWhitepaper.pdf)

image image image

Znači prevaranti smo, jer smo na transparentan način pokrenuli RXC gdje ta osoba dotična nije htjela čitati, pa sad buba gdje stigne i umije…opet ovdje vidimo balkansku zavist, mržnju i neznanje!

image

Ovdje imamo komentar koji je iole pozitivan, jasan, ali zašto šutiti? Ako je u pitanju projekat zajednice, a ne mene samog, zašto da šutimo i kome?

Ovdje imamo jednu upućenu osobu vs. standardnu neupućenu osobu

image

Balkanu moj, kad ćeš doći sebi, iskreno se pitam to svakog dana koji provedem na ovim prostorima…

Ovaj je jak :smiley: navlači na svoju vodu haha

image

Znači, po ovoj osobi, Crypto.ba forum je skup komunjara koji kriju znanje tako što sve javno objavljuju :smiley: BALKANU potopi me

1 Like

Utaju čega hahaha o bože :smiley:

I wish da sam sa Belizea :smiley:
image

Please, dont go there … :smiley:

Umirem od komentara hahahaha

image

1 Like

Dobro je imati i ovakvu temu na forumu, kad imate nekada viska vremena pored svakodnevnih obaveza oko crypto.ba ovdje se lijepo covjek moze opustiti i ismijati (mozda je ruzno ali takvi ljudi i ne zasluzuju nista vise od ismijavanja). Takav smo mi narod, balkan kompletan, ljudi imaju toliko samouvjerenja u sebe da sebe smatraju kompetentnim da ucestvuje u ovakvim raspravama a nije procitao ni jednu jedinu recenicu o cemu sw tu zapravo radi. Da li to bio kripto ili bilo sta drugo

1 Like

kandidat :grin: