Kartica za placanje na netu BTC->USD/EUR

Posto su banke pocele blokirat, sad ovo i sa wirexom, da li neko ima preporucit neki servis za konverziju BTC u USD/EUR pa da se moze kupovati na Netu i dodat kao virtualnu karticu na paypal? Samo da je neki razuman fee. Narucio bih TenX samo da li uredno radi u BiH,a pitanje je kada ce i to blokirat.

TenX je navodno rjesenje za nas, ali kartice jos ne isporucuju, tj mora se stati u red. Ja trenutno cekam advcash karticu, neko mi jutros rece da normalno radi u BiH sa tom. 4.99€ kosta plastika (ako je kupis unutar 7 dana od dana registracije) ili 14.99€ (nakon 7 dana od registracije), a virtuelna kartica je 0.00€.

1 Like

Da li je netko pronašao način da se mogu podizati pare u BiH osim PP?

Imamo domaću mjenjačnicu BCX.ba na kojoj možeš zamjeniti Crypto za KM (BAM), te ista sredstva spustiti sebi na banku kroz kratko vrijeme.

Registruj se, verifikaciju uradi i isplaćuj :slight_smile:

1 Like

Odlično …Hvala…da li treba dati broj računa za uplatu ili 16 dig br s kartice

Broj računa, broj kartice daješ kada primaš iz vana sredstva.

da li je dobio iko minex card?

Da li je PayCent ostao još uvijek kao jedina opcija za naručiti karticu u BiH?

ima ta mniex card, ali je ne šalju, čekaju ljudi još koji su naručili

MinexPay kartica se još uvijek iščekuje. Trebali su početi sa slanjem 30.10. ali su otkazali ugovor sa tom bankom tako da se to sve produžilo. Nadajmo se da će u skorije vrijeme to riješiti i početi sa slanjem kartica.

1 Like

zato što je sve sa VISA dogovarano koja globalno sere po tom pitanju. I banke je kod nas izbacuju iz regularne upotrebe, jer su uveli naknade na sve i svašta…sa Mastercardom ko od tih počne pregovarat bit će kartica do godina ko pljeve sigurno…ima projekata i na blockchain tehnologiji mimo sadašnjih poznatih provajdera kartica

Jedna dobra stvar

Come and join me at Wirex! Sign up, buy some crypto using your credit/debit card, and we’ll both earn free Bitcoin!

Wirex je jedan od prvih koji nam je blokirao kartice bez najave :slight_smile:
,
samo puf, ćao đaci :slight_smile:

kakva je situacija sa Moneypolo? šta kažu te najave za novu karticu možda

Moneypolo jos uvijek radi PSD2 licenciranje, pisao sam im X puta, međutim prosle sedmice su mi odgovorili

"We are expecting the final decision of the financial regulator to be received by the end of December 2018. "

:slight_smile: samo da prorade, oni su najjači bili

Apsolutno :slight_smile:

Dotad imate Paycent, morate vani na bankomate al jbg bar se može naručiti u BiH i dolazi jako brzo

1 Like

Koliko para i za koliko dođe u BIH ta Paycent

Treba ih pitat hocel na gratis dati nove kartice MP. Platili smo im 12 eura one multi visa i nije radilo 10 dana. Ja jednu transaction napravio

Jel radi u BiH na ATM?

Ma nista to onda :thinking: