Kartica za isplatu EU

Da li neko zna koja kartica radi 100% provjereno za isplatu u EU?

Cryptopay ima nekih problema, evo sad sam vidio, nadam se da ce ubrzo rijesiti

Nema cryptopay probleme, nego je BiH na crnim listama. Mada, uskoro bi trebali nas obrisati odatle. Za sada nema kartica koje rade u BiH, mislim…

Sve koje nude kartice za isplatu rade u zemljama EU. A sve zemlje koje su van EU iako su imale kartice od 7 januara ne mogu ih koristiti.

1 Like

Moneypolo kartica radi u BiH

evo registrovao sam se, nije još uvijek aktivna visa eur, ti koristiš ovu master dolarsku jel i radi u bih?

pricamo o master kartici, trebas sve vrste aktivacije proci i onda je naruciti

Ok, a ta je dolar masterkard. Pitao sam ih na support imat ce u februaru multi valutnu karticu da se moze naručiti visa. Taman do tad sve verifikovati.

znas li moze li da se poveze na paypal,kao sto u srbiji moze leupay

Paypal banuje sve korisnike koji imaju bilo kakav dodir sa kriptovalutama preko njihove platforme. Cisto da znate.

ja pitam za krticu od moneypolo,da li se moze povezati sa paypal,znam da ovi u srbiji povezuju leupay karticu i povlace na nju pare

Kartica se moze povezati sa paypalom i mozes poslati novac na karticu, medjutim to sam uradio prije 7 dana i uplata jos nije legla na moneypolo racun, tj karticu. sacekacu jos par dana i prijaviti problem.

1 Like

Na svaku uplatu na MP mogu ti tražiti verifikaciju slikanje itd preko mail i skype. Meni su za refund preko Paypal nesta uzeli gnjavit na mail. Na uplate su dosadni i nebulozni osim ako nije crypto polog. Koristite je samo za crypto uplate i atm pos isplate i necete imati zastoja i peripetija.

slazem se slesh. velika je komplikacija sa paypalom, jer ya svaki transfer traze potvrda o izvoru novca i za sta je uplacen. i to je proces koji traje 7 dana ili vise. u svakom slucaju treba je koristiti samo za kripto valute.

1 Like