Kako uplatiti crypto i bam depozit?

Prije kupovine ili prodaje crypto imovine, potrebno je da korisnik odradi sve stepene verifikacije, te da uplati depozit u vidu digitalne imovine ili BAM-a.
Potreban novčani iznos mora da bude registrovan na klijentovom računu najkasnije do početka posredovanja u kupovini digitalne imovine.

Instrukcije za uplatu

Kreiranje naloga za depozit sredstava na platformi.

*Unutar korisničkog računa odaberite opciju “Novčanici”.

Svaki korisnik posjeduje novčanike, u zavisnosti od broja valuta. Jedan od novčanika je BAM novčanik, te on se koristi za uplatu i isplatu domaće valute na bankovni račun.

• Uplata depozita BAM

*Unutar BAM novčanika odaberite opciju “Uplata”.
*Na stranici koja se otvori, unesite iznos koji želite uplatiti na BCX.ba novčanik.
*Nakon što unesete iznos pošaljite ga.
*Po slanju naloga, otvoriće se instrukcije za uplatu sredstava na račun.
*Preuzmite i odštampajte nalog.
*Potvrdite nalog.

Nakon potvrde naloga, potrebno je da novac uplatite u banku, te po prilivu sredstava na bankovni račun kompanije, novac će biti uplaćen na korisnički račun.

Rok za uplatu depozita na račun kompanije je 5 dana od dana kreiranja naloga. U slučaju da se uplata ne realizuje, nalog će biti odbijen.

Instrukcije za uplatu:

Iznos za uplatu ………………………… Iznos KM
Svrha doznake ………………………… ID transakcije
Naziv banke …………………………… Sparkasse Banka – KM
Grad ………………………………….… Banja Luka
SWIFT kod (nije obavezan) …….….…. ABSBBA22
Primalac ………………………………… Digital Asset Management d.o.o.
Broj računa ……………………………. 199-563-00414321-76

• Uplata crypto depozita BTC / LTC / ETH / BCH / ZEC / XMR

*Unutar korisničkog računa odaberite opciju “Novčanici”.
*Odaberite novčanik, te klikom na dugme “Uplata” započinjete uplatu depozita.
*Skenirajte QR kod ili kopirajte adresu Vašeg novčanika, te izvršite uplatu.

Po završetku uplate, Vaš digitalni novac će se prikazati u Vašem digitalnom novčaniku.

Pozz…
Uplatio sam iznos na bam novcanik prije 1 dan i jos mi stoji 0.00bam
Koliko inace treba da novac legne na novcanik?

Ako se danas ne pojavi BAM ,kontaktiraj BCX pa ako treba i banku…I predpostavljam da znaš da ti je najisplatnije kupiti LTC ako misliš slati dalje radi troškova transfera…

2 Likes

Oni prikazu novac na moj novcanik bam, jrl tako, ne moram ja nista prebacivati, vidim samo na novcaniku 0.00 a desno pise posljednja transakcija koju sam uplatio u banku.?
Mene zanima cardano, znaci najbolje ltc ovdje, pa prebacim na binance u cardano?

Sada se na BCX može prebaciti BAM samo sa tekućeg računa koji si verifikovao na BCX…U svakom slučaju kontaktiraj BCX…
U tvom slučaju BAM----LTC-----binance-----LTC-----USDT-----ADA

2 Likes

Zašto ne kupiš direktnoo na binance šta želiš, zašto samo bezveze bacas novac na fee koliki god bio i 1 cent je previše kad već možeš da izbjegneš