Kako unovčavate kriptovalute u BiH?

Jedan je nacin da saznamo :slight_smile:

Da li je neko probavao prodaju BTC i naplatu preko PayPal-a na stranici Virwox? I ako jest, kakva su iskustva?

Ja sam cuo da je velika provizija, a jos jedna stvar nikada ama bas nikada nemoj prodavati putem PayPala prvo jer je to zabranjeno, a drugo jer mozes ostati i bez BTC-a a i bez para tako da budes oprezan.

Hvala na savjetu, a koju stranicu bi mi predložio za manje iznose od 500€, pošto stranica koju si gore naveo, koliko i sam kažeš ne isplaćuje iznose ispod 500€?

ja sam jutros evo testirao Alfacashier sa uplatom na moneypolo eur wallet, koji je vezan za karticu koju sam naručio. sa yobit sam eth preko alfacashier uspješno uplatiio. ima neka fee 2% za alfacashier i nešto, tako da je bolje ko i svugdje veće iznose čekat. ja sam prebacio testno 20 eura i umanjilo je za 1,5 dolara, pošto polaže u dolarima na Alfacashier…uglavnom radi, na Moneypolo su stigli euri, verifikujte alfacashier do kraja, kao i moneypolo, to će izgleda bit ok sa tom njihovom karticom.

2 Likes

Kazem ja vama. Sad bi bilo fer da me podrzite kao referala jer sam ipak rijesio neke stvari :slight_smile:

da li si probavao na alfacashier na karticu direktno da isplatiš? ima da se visa/master isplati, da li je bilo problema sa bankom itd?

Samo wire tranafer, kartica je nesto novo jer ako pogledas klip prvi snimljen na kanalu vidjeces sve kako je bilo u odnosu na sada. Kazem da bi znali mora se probati, tako sam i ja :slight_smile:

Zato i kazem jedan je nacin da saznamo.

probo sam ja, al sam stavio 20 dolara i nije prošlo, kao treba preko 20 dolara, stavit, uredno su uradili refund eth…tako da ću porbat opet na karitcu direktno, ako još neko proba neka javi kako je prošlo

Za karticu je minimalna isplata 50$

verifikovao sam i preko Skype do kraja moneypolo, da bi m ise otvorilo da položiš direktno BTC ili LTC na njega. ali već dva puta mi odbija transakciju jer taj neki weezex što koriste kao nešto za konfirmaciju i izbaci adressu walleta kao za uplatiti, ima mjerač da za 15 minuta mora potvrdit transakciju. oba puta je vrijeme isteklo i nije potvrdio transakciju. Prvi put sam dobio refund, ali drugi put je kao njima došlo samo fee i to je malo kao za refund, a na yobit pokazuje da je poslat cijeli iznos i fee i dio koji treba da legne na račun…tu sam negdje u havi to zijanio…mislim testirao sam sa 12 eura, ali ne bi preporučivao polaganje direktno crypto ovako…bolje preko alfacashier ili ok pay, vidim imaju i taj način ubacivanja crypto

Pozdrav,
Nakon koliko vremena su ti legla sredtsva na NLB viza prepaid internet karticu?
Poslao sam u subotu cca 80 dolara, još mi nisu legle.

Lp.

Ljudi izbjegajite banke. Ostaju zapisi o vašim transkacijama.

nema veze sa ovom prepaid i ako su još mali iznosi, nema šta neko to zakerat…ali svakako treba imat ove ne bankarske kartica tipa Moneypolo i OkPAy, bit će možda uskoro i Bankera preko ovoga Spectrocoina, prave virtualnu banku za blockchain, u toku godine će biti kartice vjerovatno…

Dobro i ? …

zna da traje i do 15 dana. Nemoj se sikirati ili ce ti vratiti coine ili ce leci.

Ja probo na CEX aoutomacki odbija banka nemoze ni depozit :sob:

neće na cex odavno ništa

ako neko koristi Yobit, da li je pokušavao USD isplatu direktno na neku karticu, da ukuca brojeve karitce i kako je prošla isplata. Stoji 6 dolara provizije i 5 posto provizije na iznos tako nešto…ali ako može prilično je jednostavan način, ne bi ni morali imati ove neke VISE od nekih internet stranica

Raja jeli se moze preko Coinmama kupovati i isplacivati na karticu u BIH!