Isplata kriptovaluta - BiH

Pozdrav !
Pocetkom ove godine poceo sam sa mining-om i zasad ide sve super.
Nakon nekog vremena ukoliko bi zelio isplatiti odredjeni iznos sa Walleta zanima me kako to uraditi na najlaksi nacin u Bosni i Hercegovini.
BCX.ba - Verifikovan, cekam vec par dana verifikaciju bankovnog racuna (MasterCard - ako moze ?)
Crypto.ba Escrow servis - ako neko moze da objasni detaljnije ?
Mjenjacnica Sarajevo - Dr.Techno - 18.9% Sell Fee !?
Licno - OLX.ba, nasao par artikala tj, ljudi koji kupuju sa odredjenom provizijom

Ima li mogucnosti prodaje u Hrvatskim Postama (Metkovic, Split …) ?

Hvala unaprijed !

Po svemu najbrojenom najjeftinije će te izaći Crypto.ba Escrow, jer mi ne naplaćujemo tu uslugu sa ciljem da se trgovina što sigurnije obavi.

Jedina opcija je da nađeš nekog u zajednici da je spreman prodati krpto valutu ali bez naknada, što svakako savjetujem kada je u pitanju trgovina “iz ruke u ruku”.

Kada dogovorite sumu i način na koji ćete vi njemu novac dati, tada prodavač šalje kripto valutu na Crypto.ba Escrow račun koji je hardverski zaključan.

Kada prodavač potvrdi da ste mu novac poslali, tada mi spuštamo kripto valute na vaš wallet, bez naknade!

4 Likes

Hvala na odgovoru. Probat cu i tu metodu najvjerovatnije.

moze pomoc jel postoji kod nas drugi nacin za isplatu kao nor visa crypto card i tako nesto ili ako ima neko nesto drugo da predlozi hvala

1 Like

Ima jako puno kartica, međutim skoro svaka radi par mjeseci i zatim je ugase, jer je BiH naša ponosna uvijek na nekoj listi za pranje novca, podrsku terorizmu i naravno da će se ljudi ograditi od nas.

Evo do skoro smo svi koristili Crypterium i evo i nju su ugasili…

Zasad ti je najbolje objaviti da prodaješ na forumu pod kategorijom Trgovina/Prodajem, uz Escrow opciju.

1 Like