ICO: Dumeno Crypto Banking & Finance

U kontaktu sam sa osnivačem projekta Dumeno, koji već u ICO fazi i siguran sam da nije u pitanju nekakav lažni projekat, te ga mogu slobodno preporučiti kao investiciju.

image image

U pitanju je inovativna bankarska tehnologija koja omogućava međunarodne, fiat i kriptovalutna plaćanja na vaš bankovni račun / gotovinu u roku od nekoliko minuta, uz naknade od samo 1%!

Dumeno je sljedeća generacija Online & Crypto Bank. Ono što ga čini jedinstvenim su rješenja za likvidnost, uklanjajući barijeru između Fiata i Cryptoa.

Cilj Dumeno projekta je doprinos izgradnji globalnog financijskog sistema koji nagrađuje one koji imaju ideje, ne samo one s kapitalom, kao i stvoriti pošteno tržište kripto plaćanja i dokazati da Crypto i Fiat mogu zajedno koegzistirati u ravnoteži.

Zašto ulagati u Dumeno?

Dumeno je dizajniran da radi za vas i raste uz vas. Zahvaljujući našoj platformi i tokenomici, Dumeno Token će uvijek biti iskoristiv i vremenom će uvijek rasti.

Brzi zajmovi

Zahvaljujući Dumenu, moći ćete trgovati mogućnostima arbitraže u samo nekoliko klikova i posuditi do 1 milion dolara od Dumeno sistema.

Povlačenje bez puno komplikovanja!

Povlačenje Crypto na fiat uvijek je bio skup i dugotrajan proces … Ne više! Jednostavno prenesite svoju imovinu na Dumeno i vaš novac će biti dostupan za nekoliko minuta uz naknadu nižu od 1% ili jednostavno potrošite kripto na svoje omiljene web stranice kao što su Amazon, Netflix ili bilo koje drugo mjesto na internetu!

Dumeno štednja

Dizajniran za korisnike Cryptoa i Fiata, zašto ne dopustite da vaš novac obavi posao umjesto vas? Uz opciju Dumeno štednje moći ćete zaraditi do 8% APR kamate!

Preporučujem da pročitate Dumeno Whitepaper.

Roadmap Dumeno projekta

Socijalne mreže Dumeno projekta

Dumeno - Next Generation Online & Crypto Banking & Finance

https://twitter.com/Dumeno_Official

Telegram: Contact @dumeno_official

Dumeno | LinkedIn

https://www.reddit.com/r/dumeno/

2 Likes

Pozdrav druzino, prvenstveno hvala Ruxu za postu i hvala svima na lokalnoj podrsci, nadamo se da cemo mnogima dosta olaksati mnoge stvari i kreirati nove prilike i kasnije, mi gurati nove ambiciozne projekte sa Balkana :grin:

Mislim da je doslo vrijeme da pokazemo svijetu za sta je Balkan sposoban i da krenemo da izbacamo nase svjetske kompanije i ja se nadam da cemo tek jos vidjeti sjajne projekte sa Balkana :grin:

Miloš Rakčević
Founder & CEO Dumeno

3 Likes

Dobro nam došao u naš mali kripto kutak.

Naime, već sam par pitanja dobio vezano za projekat, tačnije ulogu Dumeno tokena u samom ekosistemu.

U Whitepaper-u stoji da će se token Dumeno opcionalno koristiti kako bi imali manje naknade “fee” za korištenje Dumeno sistema, kao i dividende Dumeno tokena od 30% profita Dumeno projekta. Nakon svakog kvartala, Dumeno tim će kupovati tokene sa tržišta kako bi uradili “burn” tokena i samim tim umanjili totalnu ponudu tokena.

Ukupna ponuda tokena je 1,000,000,000.
Rana privatna prodaja = 0,005 $ / Dumeno tokena
Početna cijena prije prodaje = 0,01 $ / Dumeno tokena
Javna prodaja = metoda krivulje vezivanja

Tako je, ali je plan takodje da pravimo nas blockchain gdje ce DMN sluziti kao ne samo utility token platforme, vec i naseg blockchaina tj ecosystem-a buduci projekti moci da izbacaju svoje tokene na nasoj mrezi.

Sto se Pre-Salea tice, napravili smo remodelling distribucije (update-ovan ce biti WP uskoro) po sledecem principu :
Below you will find the current proposed plan for further DMN Pre-Sale

Dumeno presale #1
DMN price: USDT 0.01/DMN
Hardcap : 200K USDT
Join whitelist, pass KYC and claim how much to invest. Only open 100 new guaranteed spots, after 100 new guaranteed spots, then first come first served if sold-able token at this round still available.
Investment limit 0.1-0.5 ETH.
10% released, rest 90% Lock up 3 months then release 1% per day.


Dumeno presale #2
DMN price USDT 0.015/DMN
Hardcap : 300K USDT
Join whitelist, pass KYC and claim how much ETH to invest. Only open 150 new guaranteed spots, after 150 new guaranteed spots, then first come first served.
Investment limit 0.1-1ETH.
10% released, rest 90% Lock up 3 months then release 1% per day.


Dumeno presale #3
DMN price = USDT 0.02
Hardcap: 400K USDT
Join whitelist, pass KYC and claim how much ETH/USDT to invest.
Only open 200 new guaranteed spots, after 200 new guaranteed spots, then first come first served.
No investment limit.
10% released, rest 90% Lock up 6 months then release 1% per day.


Dumeno presale #4
DMN price= USDT 0.025/DMN
Hardcap : 500K USDT
Join whitelist - pass KYC.
No investment limit.
10% released, rest 90% Lock up 6 months then release 1% per day.


Dumeno token Public Sale
Initial Token price = USDT 0.05 No lock up period.

This way, we plan to control initial token release.

DMN supply is to be locked via 3rd trusted party.

We decided we would rather raise smaller amount of initial capital and have happy early community in green who will continue to support us, rather than massive initial raise with unhappy community in red.

NOTE: This is initial design and it may change slightly over the course of following couple of days based on community, team & advisory opinion.

2 Likes

Ja se ne razumijem mnogo, ali mi ovo dosta liči na Nexo platformu.
Svaka čast za inicijativu i ozbiljan pristup :))
Poslao sam mejl sa zeljom za investiranjem, nadam se da cu uskoro dobiti odgovor :))
Sve najbolje u daljem radu! :raised_hands:

1 Like