Gaming tokeni, znima me vaše mišljenje?

Znima me mišljenje o gaming tokenima, malo sam pratio i vidim spominju malo češće danas. Pogotovo nakon rasta Axe infinity, dosta se obraća pažnjaa na gaming tokene. Zanima me vaše mišljenje imaju li potencijala?

Moje misljenje izbjegavaj, sve do jednog su se hvalili kakvim eSportovima, kladjenjima na eSports itd, svi do jednog su propali.

1 Like

Nije losa furka, nedavno sam ispratio GameZone izasao, x650cca u jednom danu. Prati malo sta kako izlazi, i prati hype koji imaju. Za long term ne znam sta bi preporucio.

2 Likes

Dobri za zaradit po meni, trejdanjem ili ako ces bas igrat moze se i tako neka sica. Al su dosta popularni u zadnje vrijeme pa se moze zaradit.

1 Like

Pazite kako kinezi rokaju Axe infinity, ljudi već farme imaju.

Pazite šta ljudi rade, po cijeli dan simuliraju igranje kako bi dobili AXE token koji odmah dumpaju radi profita.

1 Like

Kinezi prešlii igricu hhahaha :sweat_smile::sweat_smile:, ali dobro čini se da ne treba tu punoo ulagatii jer nisu projekti za neko dugoročno držanjee, :thinking: Lijepo je vidjeti ovako raznolika vaša mišljenja :grin:

1 Like

Evo novi neki token izlazi, 16 novembra, od vas iskusnijih ako hoće može malo da istraži.(https://velhalla.io/)

1 Like

Itekako dobra stvar Blockchain gaming ako znas gdje gledas :slight_smile:

Moj ref link ako nekoga zanima, nije na moranje :slight_smile: Gods Unchained

a evo i linka od njihovog sajta ako ne volite drugima dati ref https://godsunchained.com/

Gods Unchained igra slicna Hearthstone, Magic The Gathering, ili cak mozda Yu-Gi-Oh za ove malo starije :slight_smile:

Igra je besplatna i kao free to play igrac mozes sudjelovati na vikend turnirima gdje dobijas packove i otvaras karte koje prodajes za ETH na marketu Immutable X, 2nd layer nema gas fees osim na isplatu.
Isto imaju i all week eventovi gdje ovisno o vasem ranku i odigranim mecevima u tjednu dobijete njihov token $GODS, trenutno je oko 5$ na marketu, ja sam najveci rank i dobijam otprilike 12-15 $Godsa tjedno, manji rankovi dobijaju izmedju 4-9 ali nemojte mi vjerovati jer nisam igrao na manjem ranku vec dugo.

Postoje od 2019 i imaju team od 50tak ljudi od kojih su 30-35 Game Devs, ja sam prebacivao token na exchangove i isplacivao tako da je sve legit sto se toga tice, ako netko proba neka se javi pa mogu pomoci sta god treba, pozdrav :slight_smile:

1 Like

Illuvium (ILV) price today, chart, market cap & news | CoinGecko
Igra izlazi iduče godine.Token sam po sebi jako obečava i jako dobro se kreče prema gore.Več ga neko vrijeme posmatram,čak sam i imao par trejdova sa njim.Postoji mogučnost stejkanja.Trejdat se ga može na Binance!
A što se tiče tokena koji su jako popularni u zadnje vrijeme i koji su povezani sa zabavom,zovu se Metaverse tokeni,a koji su to možete vidjeti ovdje:
Top Metaverse Coins by Market Capitalization - CoinGecko

Postoje i takozvani Oracle tokeni.To su tokeni koji povezuju networke (mreže)izmedju sebe,npr.ETH network sa BNB itd.Medju najstarijim i najpoznatijim je LINK,medju najpopularnijim zadnje vrijeme su: UMA i BAND Možda je njihova cijena podcjenjena s obzirom koju su revoluciju napravili u blokchainu.Jako ljepo se može trejdati sa njima jer neki od njih znaju da poskoče za par dana i po 30%,ali znaju i da se spuste za toliko Možete ih nači ovdje:
Top Oracle Coins by Market Capitalization - CoinGecko

2 Likes

I postoje još i takozvani Defi ( Decentralized Finance) coins.To su kao financijske tvrtke,koje nisu pod državnim upravljanjem.Slično kao brokeri na burzama,mjenjačnice ili banke Defi institucije upravljaju ugovorima na blokchainu.Najpoznatiji su Avalanche,Uniswap,Fantom…,u zadnje vrijeme jako se popela Terra Luna.Jako su povoljni za trejd.Koji su to,možete vidjeti ovdje:
Top DeFi Tokens by Market Capitalization | CoinMarketCap

1 Like