Free RXC

Pozdrav kriptoljupci :wink:

Sada možete uraditi random “claim” na RXC svakih 6. sati, u sumi od 0.09 do 1 RXC

Posjetite https://rxc.crypto.ba te unesite vašu RXC adresu kako bi vam proslijedili vaš RXC.

Have fun i nemojte “previše” zloupotrebljavati faucet :smiley:

7 Likes

Ne znam šta da kažem, do prije mjesec dana dnevno su “uzimala” dva ili tri korisnika, danas samo samo imali preko 60. korisnika koji su “pojeli” 100+ RXC danas u toku dana. :smiley:

Zapamtite, sav RXC koji nađete ovdje je došao od naknade koju uzima RXC pool, kao i od strane nas par koji smo rudarili od prvog dana.

Cilj je da što više ljudi dođu u kontakt sa pravom kripto valutom, nema veze što je to u pitanju naš domaći shitcoin, jer ko razumije Blockchain tehnologiju zna da je RXC proizvod kojeg ne možeš uklonuti, duplicirati, printati iz čistog “zraka”, što mu odmah daje vrijednost.

A na to sve imamo cool tehnologiju od DASH-a, tj. InstantSend i PrivateSend, te jako mali network fee.

Upravo sam poslao još, opet ću vas zamoliti, ukoliko neko koristi ovo na loš način, budite ljudi i dajte šansu ljudima koji nikada do sada nisu imali kontakt sa kripto valutama.

5 Likes

https://faucet.crypto.ba

image

Malo sam korigovao besplatnu sumu RXC-a koju ste u mogućnosti dobiti :wink:

1 Like

Pa kad prije smanji opet hahah :smiley:

1 Like

Braća pojela začas :joy::joy::joy:sad je od 0.1 - 1 RXC

A mjenjacu ja to često, malo dinamike :sunglasses::laughing:

1 Like

Faucet website, redesign :wink:

Get some FREE RXC from our community!

https://faucet.crypto.ba

1 Like

Odlučili smo da vratimo Faucet stranicu na basic mode, iz razloga integracije u razne RXC projekte putem iframe funkcije, gdje bi RXC Faucet bio dostupan na raznim servisima.

Malo smo se danas zadali oko faucet integracije u mobile wallet, gdje bi procedura “dobivanja” besplatnog RXC-a trebala biti jako jednostavna, pogotovo za nove korisnike.

Kako smo uplanirali, trebaće nam 4 klika da dobijete besplatan RXC direktno u vaš mobilni wallet, sa tim da ćemo poraditi na tome da onaj Recaptcha sistem uradimo invisible, tj. da se trigeruje kada kliknete “Free RXC!!!” dugme.

Ali zapeli smo oko HTML/PHP koda, pa radimo debug da vidimo gdje griješimo, ako neko ima dobar sa PHP nek se javi, slijedi nagrada :smiley:

Procedura bi bila sljedeća.

  1. Otvarate RXC mobilni wallet (iOS/Android)
  2. Klikate na postojeću RXC adresu gdje smo omogućili autocopy funkciju.
  3. Klikate na Faucet dugme unutar RXC mobilnog walleta
  4. Klikate na Paste dugme i vaša adresa se pojavljuje u polju
  5. Klikate send, automatski se aktivira Recaptcha invisible nakon čega se šalje vaš free RXC.

Ova proceduru možete obaviti jako brzo kada vam je dosadno.

Sinoć sam “pipu” ubacio u RXC Webwallet, sad direktno iz Webwallet-a možete uzimati besplatan RXC.

Preuzmite Crypto.ba mobilnu aplikaciju

imageimage

Povećao sam free RXC random na 1 do 10 RXC na svaka 3 sata, have fun :slight_smile:

2 Likes

Ko prvi upiše ovaj kod u Whitebit Codes, dobiće 100 RXC instantno na Whitebit račun.

WB5e8a208b-3db7-4282-b325-bd5c7fdf6731RXC

1 Like

Neka se javi ko upiše da se zna da je potrošeno :smiley:

1 Like

Već je neko pojeo ovaj kod :smiley:

Evo novi, have fun :smiley:

WB45fd20f3-dde2-41d2-86b9-2580dc46c199RXC

Jutros sam se ismijao dok sam ustao, došlo mi je sa par strana poruka sličnog karaktera…

“Rux, neka greška na faucetu, provjeri šta nije ok”

Odmah palim laptop, kucam enkripcijske pasworde, upadam na server, otvaram logove, gledam šta se dešava…da bi na kraju skontao, pa “pojeli” ljudi sav RXC sa fauceta :smiley: :smiley:

Tako da nije faucet pokvaren, već … mora neko “nasuti” RXC-a svog da bi mogao vama podijeliti.

Smanjio sam opet na 0.1 - 1 RXC, ali ostaviću svaka 3 sata :slight_smile:

Očekujte opet random povećanja fauceta, samo ovaj put neću javljati… da bude zanimljivo, tj. da nagradimo one koji redovno posjećuju našu mobilnu aplikaciju

Instalirao sam na mobili android aplikaciju Crypto.ba, ali se ne mogu ulogovati na RXC, jer imam 2FA i kada dodjem da Authentikator, i zapamtim broj , kada se vratim na aplikaciju da ga upisem, vracen sam ponovo na Crypto.ba :thinking:frowning_face: :thinking: :roll_eyes:
Da li je to problem u aplikaciji ili samo na mom telefonu?

1 Like

Pod kojim username si registrovao webwallet, da pogledam u čemu je riječ.

Nekad mobile browseri ometaju kreiranju QR koda za 2FA, tj ako ne prikaže QR kod, mora se klik na disable dok si još ulogovan.

Zatim probaj drugi metod preko https://rxc.crypto.ba tj. direktno na RXC web stranicu na kojoj je isti wallet kao i na mobilnoj aplikaciji.

Stvar je u tome da ja i kao admin ovog centralizovanog online walleta, nemam opciju da uklonem aktiviran 2FA na računu, tako da jedina opcija je da napravite novi wallet, zatim ću uraditi migraciju sredstava sa zaključanog walleta na novi.

1 Like

UN- Djuro,
sa stranice https://rxc.crypto.ba, je prosla registracija

Nestalo je para u sefu, moze li dopunit ovo.

Hvala

1 Like

Season 9 Lol GIF by The Office

Pozdrav, s obzirom da nisam bio tu par mjeseci, da li je i dalje aktivno ovo FREE RXC, s obzirom da kad kliknem na onaj “lajk” izbaci ovo