ETN Crypto mining preko Minergate

Mining ETN preko Minergate

evo druga opcija, moze se majnat i CPU i GPU

skinete minergate. logirate se i skinete GUI minergate za vas operativni sustav

na podmeniju view chekirajte opciju show GPU i show other pool

u tab Display name: ukucajte ime alta: ETN

Displey name: etn.pool.crypto.ba:3333

Pool login: etn_addrress

‘‘add pool’’

odaberite broj jezgri za CPU i broj kartica i snagu za GPU

start mining

vratite se na link: http://etn.pool.crypto.ba/#

kopirajte svoju ETN_ADDRESS u tab # Your Stats & Payment History

idite na ‘‘Lookup’’

pratite situaciju :slight_smile:

na stranici http://www.sciencetechbytes.com/mine-electroneum-electroneum-mining/ mozete skinuti electroneum wallet-cli.exe za win i lin

sretno

2 Likes

Probao i definitivno je najjednostavniji za koristenje. Al ga dosta ljudi ne preporucuje. Ja sam poceo koristiti xmr-stak i dobro radi za sad, mada ja to nesto nasitno kopam.
A interesuje me jedna stvar kada odem na ovaj kalkulator

I unesem svoju znagu 500h/s dobijem neku kalkulaciju profita od 20-30 dolara mjesecno. Al mi nije jasna jedna stvar ljudi imaju rigove koji imaju snagu npr 2GH/s i kad unesu to u kalkluator ispadne da ce zaraditi milione, a kada izberu neku drugu valute ta cifra postaje razumna. U cemu je fora ne mogu nikako da skontam. Ili sam ja nesto dobro pobrkao :smiley:

hashrate nije isti za svaki algoritam/miner…ja recimo na ethereum sa claymore imam 30mh/s po karti, a na xmr/cryptonight 720h/s. treba samo vidjeti tacan hashrate za odredjenu kartu i ukucati u kalkulator (koji nije uvijek 100% tacan)

1 Like

E hvala na pojsanjenju, sad je jasno.

1 Like

minergate je scam prevara…preporuka za svaki pool alat pretraziti internet i bitcointalk.org forum

ocito ima i drugacijih misljena, ja ga koristim gotovo godinu dana, njihov pool, njihov cloud i minergate konzolu.

minergate konzolu koristim umjesto claymora ili cuda minera. oni su mi primarni. u kombinaciji ova dva majnera ovisno koji je rig i minergate konzole kao minera gdje ja postavljam adresu poola i svoju adresu, u toj kombinaciji mogu rovit bilo sta sto je dostupno. naprimjer ether je uvjek broj jedan ali ako idem dual iz nekog razloga npr ETH+ETN ili ETH+KMC, mozes na rx kartama ici sa claymorom i ccminerom i radi to jako dobro ali ako ides preko claymora i konzole mozes kombinirati i GPU i CPU i sta hoces e sad sve ovisi sta covjek hoce. ako se odluci na kombinaciju najprofitabilnija+najperspektivnija valuta da se rovi, onda kazem iz iskustva minergate konzola odvaljuje sa lakocom upravljanja.

da li si probao monero preko Minergate, da li je ok ima li gubitaka hasha po kartici, na koji način ide isplata preko minergate?

oni su nedavno otvorili i xmr cloud. ja sam do tad monero procesorski rovario. i isplacivao na hitbtc. oni primaju sve njhove coine koje mozes naci ali je stvar kod minergate sto ti mozes rovit sta ti hoces i sto nema kod njih na poolu i na njihovom poolu i na nekom svom evo ja sam bio ukljucivao ovaj crypto.ba preko minergate, a kopam i KMC preko MG, znaci samo majner njihov koristim. e sad kako je krenuo ovaj cloud a monero divlja a meni nije nuzda, samo uplatim jos h/s za xmr na cloud i vrtim i dalje. vec mi btc cloud duze radi i nema nikakvih problema niti sa isplatama niti bilo sta. upravo mi je bila logika sto vise skupit coina po mogucnosti top 10 i samo skupljat i evo vidi danas ludnice sa marketom a siguran sam da je tek pocetak, nije ni pocelo ustvari. nesto sastavljam pisem i istrazujem i naidjoh na ovaj podatak evo probacu citirat: ‘‘Ako pogledamo trenutne mrežne kapacitete bazena i cijene na tržištu kripto valuta, trebalo bi nam još 15 godina rudarstva za stvaranje kripto valute u vrijednosti od 10% zlata i 140 godina za proizvodnju polovice vrijednosti zlata’’.

Minergate kod mene funkcionira top i pravo je olaksanje ko ima malo vise rigova.

1 Like

a to za cloud, jel stalno moraš ponovo plačat hshove, da li je ta uplata na duže godina ili svake godine ponovo moraš kupivat contract kao kod GEnesis (jer kolko njima platiš možeš kartice uzet i majnat za sebe dok ne crknu)