Ethereum Investiranje, Rudarenje i Combo slot?

Gospodari referala opet u akciji :). Ethereum izbacio neko ludilo nadam se da ce isplacivati. Na stranici ethcombo.com - Registered at Namecheap.com imate combo slot, prvih 50 spinova je free i nema nikakav depozit kao uvjet. slijedeci tab je investiranje i to cu tek da vidim sta je a zanimljivo ima tab i mining i rudaris spinove. Ludilo neko i dopada mi se. ko hoce da proba evo mog referal linka:

http://ethcombo.com/?i=63823

Withdraw je na 0,15 ETH, sretno

3 Likes

potrosio sve spinove, sipak dobio :slight_smile:

1 Like

hahaha, ja sam dogurao do 0,035, ispadne neka kombinacija sa kovcezima kao bonus, ako pogodis 0,0018

Bunny je sinoc isto negdje objavio pa sam uletio i ja da vidim…imam 0.006…zanimljivo jeste…bas me zanima placa li ovaj site :smiley:

1 Like

0.00743952 eto sta sam “dobio”. nisam gledao kombinacije, samo klikao hahaha

1 Like

sad pregledam sta ima na crypto.ba i vidim da je nalijepio. dogurao sam do 0,04 ludilo neko, javim kad probam payout

ispade da su ovo najlakse pare koje sam zaradio u zivotu :smiley:

jos samo da isplata legne kako treba

image

1 Like

Ispade samo sto se spinovi podudare sve rjedje, kako imas vise eth-a. Ne kazem da nece isplatiti, ali su mudro sve odigrali :slight_smile:

1 Like

Dobro im je i ovo, ostanes bez spinova, puknes cpu mining i eto spinova “for free” :smiley:

meni je ovo fascinantno, pratim ja to sve i faucet i coinpot i te zezalice, izbace nesto ljudi nije do sad niko hahahah pa mislim, a koncept sav, sinoc sam kad je ether krenuo ka marsu pokupio jos 80 spinova na invest :slight_smile: ima sad oko 0,06. ko prije stigne do isplate nek javi da li radi, meni se cini da ce radit jer nista mi uplatili nismo njima a previse truda da se vrtimo pomalo kod njih sa procesorima i te varijante pozadinskog oporezivanja :slight_smile:

1 Like

elem…ista stvar samo sto se ovde okrece za Bitcoin…pa ko voli…

http://btcheat.com/?i=681666

withdraw je na 0.035 BTC

Imate na youtube nekoliko klipova gdje ljudi sa 0.14 ETH okrecu po 1600 spinova i ne mogu dobiti da dodju do withdraw, tako da sam ja odustao.
Evo par komentara, mozda vam ustedim vrijeme.

[Chatham]

Been mining spins on the site for a week and I am now at 0.144 ETH, still short of the payout threshold. The odds of winning any spins have also gotten much worse as I approach the payout threshold, to the point of near impossibility now. Been stuck at the exact same amount for over a day and done over 4000 spins without a win. Starting to think the algorithm is engineered to never let you reach a payout.

[Ivan Ušljebrka]

im stuck at 0.144 and today i have 2600 spins win 0… i think no one will reach payout balance…

Nadam se da se šalite. Mislite da će vam neko dati tolike pare za par klikova.

100% scam, također i za BTC Heat. Ne gubite vrijeme bezveze.