ETH - kada kupiti?

Pozdrav ekipa,

imam zelju kupiti ETH. za pocetak nekih 250-300$ pa me zanima sta mislite kako ce se cijena kretati u narednom periodu. Sad je dosta visoko i naglo je porasla. VI koji ste duze u kripto svijetu da li mislite da bi cijena mogla pasti na 1000, 900 ili cak 800$ u narednim sedmicama? mislim da mi ne bi bilo pametno da se zaletim sad i kupujem po ovoj cijeni.

molim za savjet

Ja mislim da je sad bolje da kupis BTC-a jer je cijena Etheriuma na All-Time-high, dok je bitcoin poprilicno nizak, i onda zamjeni za ETH kad/ako opadne ali opet to je samo moje misljenje :slight_smile:

Slazem se!

zato i pitam kad mislite da bi bio dobar trenutak za kupovinu ethera? i po vasem misljenju ocekujete li pad uskoro?
BTC mi sad ne treba

Moje misljenje je da je najbolje eth kupiti - uvijek, jer cijene ce stalno padati i skakati, to covjek ne moze predvidjeti.

Za te pare je mozda bolje da kupi ripple. Mozda ce ih duplo okrenut za deset dana.

hocu da drzim na duze staze. nisam za day-to-day trading

Moj savjet kupi Etherium ali zamjeni za Tron jer ce mu narasti vrijednost do 100% u narednim danima i onda ga prodaj u BTC ili izvorni Eth.

Hvala na savjetu. Sta mislis kako ce se ETH kretati u narednim danima i sedmicama i kad bi bio pogodan trenutak za kupovinu?

Da ti nesto kazem kad kod uzmes neces se zeznuti jer on ima uzlaznu putanju evo konstantnu par sedmica. Sta nas ocekuje to ti niko ne moze reci, jedino mozemo spekulisati ali da li vrijedi vrijedi sigurno.

Mozda i napravi bum ko zna.

Evo npr. ja koristim btc i ether za kupovinu altova.

Ako ces se baviti ovime pravi analize svega jer ponavljam gledaj uvijek ROI to je najbitnija stavka.