Electroneum ?

Ćao drugari, imam par pitanja za farm ove valute. Elem radi se o dva kompa jedan sa rx 480 i drugi sa gtx970, gde je h/s 700 tj 400, a farmam na uk.pool. Gledajuci po kalkulatorima trebalo bi da za dan izbaci 36 tj 22 koina. Problem je sto ja dobijam 60% te vrednosti na wolet, pa je pitanje da li je kalkulator loš ili me neko klepa 40% po usima ? Drugo pitanje je ovaj paperwalet, ima li neka alternativa za to u smislu aplikacije za komp ili android.

Poz.

Ne znam da li si probao naš domaći ETN rudnik, jer kruže priče da mnogi ostali rudnici uzimaju veći FEE, koji ne prikazuju.

Iz tog razloga je prije 3 dana i otvoren rudnik u kojem trenutno ima Hash Rate: 1.01 MH/sec i konektovano rudara: 82

Svakako nas posjeti na našem Discordu, kanal #mining

etn.pool.crypto.ba

Pitanje dal je moguće da već 12 sati nemam nista etn-ova

Jeste, blokovi su rijetki, u prosjeku 5-6 dnevno ali dobijes odjednom veci broj ETN-a

Bitno je da ne prekidaš mining, tj primanje shares.

Pratite logiku kopanja

“Kopaš brže, dobiješ prije, ali manje”

“Kopaš sporije, dobiješ kasnije ali više”

Tako da na kraju dođe isto, ali to je nešto što mnogim rudarima nije jasno pa idu tamo gdje se kopaju blokovi brže.

1 Like

Drugari moze li se Electroneum kopati sa GTX 1070 I ima li vajde :slight_smile: , vidim da se na AMD karticama isplati,
ili da se drzim ZEC-a ,pozdrav.

Ja kopam sa 1070 ETN direktno :slight_smile:

skini sebi xmr-stak-nvidia

Hvala na brzom odgovoru,bacam se na posao :). Imam jos jedno pitanje ,mozda nije mjesto na ovoj temi , Kako funkcionise isplata sa Coinotrona ostalo mi 13.8 Vertcoina ,ako neko zna bio bih zahvalan.