Electroneum

Pozdrav raja!

Imam od ranije 5000 etn u presale-u kupljenog po 0.01 $ a ev gledam sad na cryptopia da mu je vec cijena otisla u vis pa me interesuje iskusnije misljenje kad i u kojem trenutku ga prodati ,da li ga cuvati jos ili odmah sad po ovoj trenutno cijeni da prodajem ?

Hvala!

1 Like

Do kraja 2018-e se očekuje rast do 10 dolara. Ja bih ga još čuvala.

Cheers!

4 Likes

ja sam kupac za dio ako odlucis prodati

Cuvaj ga ko oci u glavi. Sjetices me se. Ako ti novac treba trazi na drugom mjestu jer kajaces se ako prodas

2 Likes

ja majnam koliko mogu jednim gpuom, imam oko 300tinjak komada, ako ima ko da je namajno gro da bi prodo sta nek se javi

1 Like

koliko ti je trebalo vremena za tih 300 kom? Ili bolje da pitam koliko ih mozes dnevno izbaciti?

nekih dvadesetak dana mozda, oko 20 na dan. gtx 970

koji majner koristiš?

Ja vec dva dana radim mining na etn.pool.crypto.ba sa MinerGate programom, ali i dalje mi je stanje kao na slici:hash.

Ne kontam gdje je problem? Jel problem u poolu ili negdje drugdje?

provjeri minimum novčića na Minergate, tek kad ga ostavriš onda ti kredituju saldo…mada ja mislim da minergate krade hash, izbacuje manje nego Claymore…

Druze nema blokova na poolu,Pool Hash Rate: 4.79 KH/sec, Network Hash Rate: 260.92 MH/sec

S tim parametrima da Bog da da blok iskopate, mijenjaj pool, nema druge

Morate citati :smiley: Kada se iskopa blok tek onda dobijate svoj dio, ozbirom da nije iskopan, tvoj dio jos nije “proknjizen”. Bez brige dobices ga kad bude iskopan

E to nisam znao. hvala na toj info. Novi sam u tome pa… Mozda ludo pitanje, ali koliko inace treba vremena da se blok iskopa?

Zavisi od broja majnera koji kopaju na tom pool-u. Ja npr. kopam na ovom nanopool.org gdje blok bude iskopan u roku nekih 20 min

Ukratko evo neke moje statistike
https://etn.nanopool.org/account/etnkDET5XDtDU15qEgwcWbNR2KXjD27Pk4JrMLjyqF8yHFNu8LbXofydtcq5vFc1b6A7Et5QvzLXVPC9WYYLx66169pCTdgd9X

Kopam nekih 7 dana (svaki dan 15-20h)

etn.spacepools.org (xmr-stak-nvidia)

meni nije stvarno jasna jedna stvar… sto ne kopate isplativiju valutu pa tu istu valutu pretvorite u etn ako zelite da ga cuvate?
ako moze neko da me prosvjetli :smiley:

1 Like