Donacije: USDT donacije za liječenja - Prikupljeno 180$

Znam da će većina ovo ignorisati, što je sasvim ok, ali smatram da ne bi bilo loše da kao zajednica mjesečno iskupimo svi po par USDT za neke donacije kojih uvijek nažalost ima.

Smatram da mi svi ovdje u zajednici, mjesečno možemo izdvojiti po 1USDT koji bi pretvorili u KM transparentno, te na taj način pomogli osobama kojim je potrebna pomoć (prvenstveno maloj djeci kao prioritet).

USDT Adresa (TRC20) mreža

TAThLQjLETUZZXqbeGmvFSywA4kruK3ig8

USDT Adresa (BEP20) mreža

0x40446237c4FcFBaDe07EAA4FA9b17CE752Df4EfB

Prikupljeno

Skupljeno 180 USDT

Donatori:
@idemodalje 10 USDT
@src 10 USDT
@Vela 10 USDT
@Rux 10 USDT
@Werde97 10 USDT
@Mirel 10 USDT
@Snoop 10 USDT
@rioda 10 USDT
@swordfish 10 USDT
@elmorte 15 USDT
@Senchibald 10 USDT
@number22 10 USDT
@Crypent 10 USDT
@turbo86 10 USDT
@Dado7 10 USDT

8 Likes

Evo jedan od primjera u kojem bi mogli pomoći, nešto što sam slučajno vidio, gdje se traži pomoć za malu bebu.

Svaki novac donirani, bi ja lično zamjenio sa nekim u zajednici ili preko mjenjačnice, te isplatio/uplatio na račun osobe kojoj je potrebna pomoć.

Telefon u ruke, pozovimo 1414: Vanja ima još samo tri dana i potrebna joj je pomoć svih nas

Slobodno se priključite na bilo koji način u organizaciji ovog dijela Crypto.ba foruma.

Evo od mene ide 10 USDT kako bi započeli akciju!

6 Likes

Eto ga 10usdt od mene

1 Like

Otislo 10 USDT od mene, da nas krene. :slight_smile:

Vidim da je WhiteBit adresa u pitanju, pa obzirom da dobar dio ekipe ima account na toj mjenjacnici predlazem da se omoguci (objasni ljudima) doniranje putem WhiteBit codes tako da izbjegnemo tx fee i za svaku transakciju po dodatnih 1 USDT ode na pravo mjesto. :slight_smile:

3 Likes

10 USDT i od mene :raised_hands:t2:

1 Like

Cener i od mene

1 Like

Evo ga i od mene.

1 Like

10 USDT i od mene

1 Like

Evo i od mene

Upravo dobio informaciju da je novac za bebu iskupljen, a mi smo skupili od jučer 125$ od srca! :smiley:
Nije neka suma novca, ali uzevši u obzir da je jedan dan prošao…

image

Eh sad, da li proslijediti taj novac bebi iako je skupljeno ili da preusmjerimo sredstva ka drugom djetetu u potrebi?

Zajednica odlučuje:
  • Proslijediti sredstva ovom slučaju
  • Proslijediti sredstva drugom slučaju

0 glasača

I od mene 10
Txid:

a8fe20c7a1a5278e20c70e2fcb62036eba7965080b910f489f4e56b50ec0e4f6

1 Like

Pozdrav za sve.
Upravo poslano i od mene. Lijepa ideja, bravo ljudi!

Nemojte me pogresno razumeti, al aj sledeci put stavite i BTC, LTC, BCH... ja bih poslao al ne koristim USDT uopste.

10ka od mene

1 Like

Mislim da je danas najmanji problem zamjeniti kripto u USDT i poslati putem TRC20 mreže, razlog tome jeste jako mala naknada za povlačenje sa mjenjačnica.

Npr par donacija je bilo od korisnika koji su imali USDT na WhiteBIT mjenjačnici, gdje smo preko WhiteBIT Codes prebacili instantno i bez naknada.

A i lakše je meni lično računati sve, onako dok dođe, pa se cijena promjeni… mislim da ćeš me razumjeti :smiley:

4 Likes

Zajednico, lagano punimo budžet za ovu vrstu pomoći, ukoliko imate nekog koga znate a da znate da mu je prijeko potrebna pomoć za liječenje, prednost imaju djeca, javite ovdje da preusmjerimo sredstva.

1 Like

Sad sam pročitao Tweet od jako pozitivne osobe, te smatram da ne bi bilo loše da proslijedimo ovaj skupljeni novac za ovu curicu od 10. godina, 100% invalid.

Citiram:

Upoznao sam čovjeka koji ima curicu, 10 godina, 100% invalid. Koristi jednokratne katetere koji koštaju 50KM 25 komada, a to joj bude 5 dana. Socijalno subvencira 50%, a nabavaljaju u Hr. Ako neko zna gdje se mogu nabaviti jeftiniji mnogo bi nam značilo? Navodno ima u Turskoj?

https://twitter.com/SadmirMustafic/status/1460918999399735299

1 Like

Evo informacija za djevojku kojoj bi uplatio ova sredstva ukoliko se slaže zajednica.

https://twitter.com/SadmirMustafic/status/1460965336824623113

3 Likes

nemam boljeg prijedloga

1 Like

Ništa onda, tokom sljedeće sedmice ću pretvoriti to u KM i proslijediti na račun djevojčice.

Kao dokaz o uplati ovdje ću javno sliku uplatnice, maximalno transparentno.