DOGE dominira na društvenim mrežama

Prema podacima koje je objavio LunarCRUSH, juče je DOGE-ov social dominance dostigao 31,23% nadmašivši čak i BTC, čiji je social dominance bio 30,4%.

Social dominance – udeo spominjanja određene kriptovalute na društvenim mrežama.

(LunarCRUSH)

1 Like

Mislim da ovo pumpanje meme coina i nije dobar potez za zajednicu ljubitelja i korisnika crypta. Vrlo vjerovatno je to jedan od signala da se administracije kao američka ozbiljnije pokrenu sa ciljem regulacija. Sve je to lijepo kad cijene rastu, ali definitivno dodge nema upotrebnu vrijednost. Imaju informacije da 1% drži cak 98% coina, u prevedu znaci ne bas najsigurnije ulaganje u crypto.

2 Likes

Elon koliko god da je ozbiljan igrač, ovo sve radi kako zaradio novac u svoju korist.

Nit njega interesuju kripto valute, niti tehnologija, tako da moje lično mišljenje je da ovo što je uradio naivnim investitorima će kad tad doći po svoje.

Naravno, ko je čuvao Doge i izišao na vrijeme, svaka čast!

Ali svjedok sam novih investitora koji dižu kredit da bi kupili DOGE, a isti ti prije pola godine kad je Dogecoin bio svega 20-30 sats, te Bitcoin bio svega 4-5.000 $ nisu htjeli ni razmišljati o investiranju.

U narodu poznato ovo je tzv. “glupi novac” jer ljudi uleću bez razmišljanja i bilo kakve strategije.

2 Likes