DMD Diamond PoS i Masternode

Pozdrav svima,

drago mi je da vidim da domaći forum polako raste i da nam se sve više ljudi pridružuje u crypto ekonomiji. Osim klasičnog PoW-a i rudarenja, vidim da dosta ljudi traže alternative koje ne zahtjevaju hardware i opremu pa evo i da ja podlijelim par informacija oko nečega što predstavlja jednu od najboljih investicija koju sam ja ikada napravio.

DMD Diamond je jedan od najstarijih PoS novčića u crypto, razvojni tim radi na njemu već skoro 5 godina. Ljudi su veoma transparentni i pošteni i hoće pomoći i pojasniti.

Za one koji ne znaju šta je PoS ili proof of stake, radi se o sistemu osiguravanja transakcija i mreže koji ne zahtijeva klasične rudare. Pojednostavljeno, kupiš DMD novčić, staviš u svoj novčanik i pokreneš proces PoS-a. Onda se tvoji novčići dijele i generišu nove novčiće. Dakle “rudariš” nove novčiće ali bez opreme. Sve što ti treba je računar koji je online 24 sata i sami novčići.

Trenutni prinos je preko 20% godišnje a i cijena mu fino raste. Takođe imaju i Masternode program koji donosi preko 25% prinosa godišnje ali je i dosta skuplji. Postoji mogućnost i shared masternoda, dakle dijeljenih od više korisnika.

Imaju i super sistem cloud mining koji takođe koristim godinama, poprilično profitabilan kao i multipool gdje možete kopati neki drugi novčić i biti plaćeni u DMD-u koji opet može da generiše novi prinos.

Dosta ljudi kombinuje opcije, tipa kopaju na multipool-u, to što dobiju stave u novčanik da im donosi PoS prinos od 20% i onda skupljaju za shared mastenodu ili nešto slično.

Uglavnom, ovo je jedna od mojih najboljih investicija koje sam ikada napravio u crypto, jako sam zadovoljan i iskreno preporučujem. (iako i sami znate da kad su pare u pitanju, to svako mora misli svojom glavom).

Da ne bude kakvih glupih pitanja, ovdje nema referral linka ili nešto slično, ja ništa ne zarađujem direktno ako neko klikne na neki link ili dođe na DMD Slack ili tako nešto. Dakle, želim samo da podijelim jako dobro iskustvo sa BH crypto zajednicom i to je to.

Ako nekom treba dodatnih pojašnjenja, samo pitajte a evo i par linkova. Druga opcija je da zatrazite pristup na njihov Slack kanal, tamo ima podrška stalno.

https://bit.diamonds/hellodmd/

Slack pozivnica: https://bit.diamonds/contact.php

Eto, ako nekome treba još nešto po pitanju ovoga ili neki drugi savjet, slobodno pišite. Ja sam u crypto dugo, dugo vremena i probao sam gotovo sve.

Pozz

4 Likes