Da li nam se bliži bull market?

Zadnjih dvije godine smo bili u jako lošoj situaciji, međutim, zadnjih par mjeseci osjeti se lagani okret marketa prema “gore”…

image

Šta smo naučili iz ovog bear marketa?

Ko’ se sad nije naučio strpljenju, nikad neće, tako da oni koji su preživjeli, pričaće…

Oni koji su bili pametni, radili su pre-akumulaciju pojedinih altcoina, jer trenutno vidimo laganu akumulaciju pred izbijanje tj usijanje BTC-a, a za njim i altcoina.

Ako se ovaj trend nastavi, prije polovljenja BTC-a, imaćemo solidan rast tržišta, a ko zna, možda se i oporavimo.

Slobodno se izrazite, pridružite se temi, ispravite me ako griješim…itd

1 Like

Mislim da ce ova godina definitivno biti dobra za kripto, ali tek 2021 ce biti repriza 2017-te. Ako je gledajuci po 2016-toj BTC je tada vise puta testirao put ka ATH, medjutim tek 2017-te ga je oborio i nastavio jos 20x prema gore.

Mogla bi se sad desiti jos jedna korekcija do 8000$ pa zatim bull run do jedno 14000 ponovo.

3 Likes

Očekujem da se naša bol i patnja kroz 2018 i 2019 konačno počne isplaćivati kroz 2020, 2021 godinu

Očekujemo BTC $100k :slight_smile:

4 Likes

Trenutno nisam mišljenja da je raketa krenula. Reko bih da je ovo samo još jedna “navlakuša” da uđu sa parama neki koji nisu osetili pad marketa. Daleko smo još od bilo kojeg bottom-a za koji smo mislili da je bottom : )
Bull će krenuti kad se neki novi mlađi coin otrgne kontroli i krene pomahnitalo ka gore. Verujem da to može da uradi Grin, Beam ili RVN.

3 Likes

Bitcoin cijena raste :arrow_upper_right: konstantno dok dominacija pada na 64%:arrow_lower_right:

Ovo se jako dugo nije dogodilo, smatram da je altsezona još daleko ali ovaj potez ipak vidim kao neki vid breakouta altcoina :slight_smile:

Sretno nam bilo u narednom periodu!

2 Likes

Cijena nam je jutros oko 4 poslije ponoći prešla 10.000 $, tj 40% skok cijene od početka godine.

Cijena jednog Bitcoina u KM-u je trenutno oko 18.114 KM


Za one koje misle sada ulagati nešto, svakako preporučujemo da pričekate dok se ne desi neka bitnija korekcija cijene.

Svakako indikatori govore da su dešavanja na marketu ozbiljna.

Hoćemo li dočekati 1. Maj u crypto blagostanju, šta mislite?
obrva

1 Like

Pozdrav svima,
kao što ovdje neki znaju novi sam u svijetu kripta ali sam imao poznanika koji se mu uputili na pravi put.
Ja bi se složio sa pojedinim kolegama da je ovo testiranje tržišta i da se upumpa nova lova. Mišljenja sam također da će bit još par brzih vlakova za ulazak do odredišta.

Ja osobno očekujem oko 10.mj.-11.mj.2020 do kada bi altcoini mogli pokazat veliki dio svoje raskoši a za dalje budemo vidjeli…
Strpljen - spašen

1 Like

https://u.today/ethereum-eth-price-likely-to-go-for-553

https://www.cryptocoinsociety.com/altcoins/undervalued-cryptocurrencies